Фарфор з логотипом ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Набір порцеляновий 51K039P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 70 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K018PBB01

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 70 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K043P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 75 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K040P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 150 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K045P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 185 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K048P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 220 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K038P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 240 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K020P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 270 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K017P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 330 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K023P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 220/450 мл

детальніше
Горнятко порцелянове 51K003P0101

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна/силікон

Об'єм: 400 мл

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Порцелянові набори для нанесення логотипу

Якщо душа просить чогось ніжного, витонченого, повітряного, тонкого для подарунку - тоді порцеляновий посуд до столу з логотипом вам просто життєво необхідний. Не можна сказати, що це самий практичний вид посуду - порцеляна б'ється, вона примхлива, вона крихка, але яку посуду дістають до приходу гостей чи зустрічу парнерів по бізнесу? Які чашечки красуються на святкового столу вашого дому? Звичайно порцелянові! Наша компанія наносить зображення на порцеляновий столовий посуд у Львові.

Що ж стосується порцеляни, то вона за замовчуванням розцінюється як найбільш дорогий і ексклюзивний подарунок, ніж інші сегменти посуду. Зустрічаючи відвідувачів і партнерів чашкою чаю або кави в офісі, можна не просто пригостити, але звернути увагу на існування корпоративного стилю і серйозність вашої компанії. Це робиться легко за допомогою брендованої посуду.

Столові набори для нанесення логотипів мають в своєму складі:

  • порцелянові чашки,
  • чайники для запарювання,
  • блюдечка
  • цукірничка
  • підсерветник
  • салатниці
  • соусниці
  • тощо

Ми виконуємо всі види нанесення зображень, від простої і дешевої тампонной друку до модної надглазурной деколі. У яку суму обійдеться сувенірна посуд з логотипом на замовлення, залежить від матеріалу і типу виробів, методу перенесення принта чи напису, обсягу партії.

Технології для нанесення логотипів на порцеляновий посуд

Технологія тамподруку включає підготовку дизайн-макету, виробництво відповідної друкованої форми (металевої пластини з витравленим малюнком), і власне друкований процес. Барвник переноситься на виріб за схемою: форма - тампон - поверхня. Якщо потрібно виготовити комерційні сувеніри дешево і терміново, вибирайте тамподрук: так оформляються авторучки, чохли для флеш-накопичувачів, брелоки, запальнички, корпуси годинників, посуд і десятки інших корисних речей.

Шовкографія  наступна технологія або трафаретний друк - це метод нанесення зображення на виріб через трафарет. Як формного матеріалу в шовкографії використовуються сітки поліефірні, поліамідні або металеві товщиною приблизно 40 - 500 мкм. Сам процес друку проводиться безпосередньо ракіль при його контакті з верхньою стороною сітки сита (трафаретом). Для яких поверхонь і виробів підходить шовкографія? Даний метод нанесення логотпа підходить для більшості поверхонь: текстиль, папір, пластик, дерево, нейлон, скло, штучна шкіра. Саме тому метод шовкографії вважається найпопулярнішим і універсальним способом нанесення на сувенірну та промо-продукцію. Даний вид нанесення використовується при брендування посуду, одягу, брелоків, ручок, візиток, запальничок, упаковок з картону і мн. ін.

Лазерне гравіювання. Декорування виробів гравіюванням практикується з найдавніших часів, але тільки високотехнологічне лазерне обладнання XXI століття дозволило зробити цю послугу недорогий, оперативної та загальнодоступною. Сьогодні лазерне гравіювання сувенірів на замовлення високо затребувана у Львові і будь-якому іншому місті Україні, в сфері бізнесу і серед приватних осіб.

Високотемпературний лазерний промінь, з високою точністю направляється мікропроцесором, рухається по поверхні матеріалу і залишає фактурне контурне зображення. Такий обробці легко піддається метал, скло, фарфор, твердий пластик, шкіра.

Деколи. Деколювання називають процес перекладу різних зображень з друкованої основи на керамічні, фарфорові або скляні поверхні з подальшим випалюванням. Технологія була розроблена у Франції в XVIII ст., широко поширилася в Європі в кінці XIX століття і використовується до цих пір як промисловий спосіб нанесення на сувенірні або рекламні вироби малюнків і написів високої стійкості.

Звертайтеся до фахівців компанії Лідер-М, щоб замовити деколь на посуді, подарунковому порцеляні, настільних аксесуарах зі скла. Метод високо популярний при оформленні фірмовою символікою кухлів, келихів, склянок, статуеток, чайників і так далі. Закріплені високою температурою зображення не стираються, виглядають яскраво і привабливо. Деколювання виконується в кілька етапів: створюється оригінал-макет, роздруковується на спеціальному папері з клейовим шаром (гумованою), лакується. Потім заготовка замочується у воді, зображення накладається на потрібну ділянку поверхні, папір видаляється, а виріб відправляється в піч. Вартість послуги багато в чому визначається необхідністю досить складною і тривалою підготовки до друку.

Друк сублімацією. Вартість виробництва сувенірів з нанесенням логотипу залежить від розміру замовленої партії: чим більше кухлів вам потрібно, тим менше ви за них заплатите. Базові ціни на друк сублімацією невисокі завдяки відносно маловитратною технології, до того ж метод прямого перенесення барвника спрощує робочий процес і не вимагає проміжних витратних матеріалів. Чайні та інші набори для кухні, незвичайна книга рецептів. Це найкращий подарунок господиням, особливо на весілля або новосілля.