Порцелянові та фарфорові набори з логотипом ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Набір порцеляновий 51K039P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 70 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K018PBB01

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 70 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K043P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 75 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K040P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 150 мл

детальніше
Набір порцеляновий FREDO для капучино 200 мл
детальніше
Набір порцеляновий 51K045P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 185 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K048P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 220 мл

детальніше
Набір порцеляновий 51K038P0001

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 240 мл

детальніше
Набір порцеляновий Lattio

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 270 мл

детальніше
Набір порцеляновий BRISTOL

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна

Об'єм: 220/450 мл

детальніше
Горнятко порцелянове 51K003P0101

Тираж: від 20 шт

Матеріал: порцеляна/силікон

Об'єм: 400 мл

детальніше
Набір керамічний ALPINA 250 мл

Доступні кольори:  

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Порцелянові набори для нанесення логотипу

Якщо душа просить чогось ніжного, витонченого, повітряного, тонкого для подарунка - тоді порцеляновий посуд з логотипом Вам просто життєво необхідний. Не можна сказати, що це найбільш практичний вид посуду - порцеляна б'ється, вона примхлива, вона крихка, але який посуд виймають до приходу гостей чи зустрічі партнерів по бізнесу? Які чашечки красуються на святковому столі Вашого дому? Звичайно - порцелянові! Компанія Лідер-М наносить зображення на порцеляновий столовий посуд у Львові.

Що ж стосується порцеляни, то вона за замовчуванням розцінюється як найбільш коштовний і ексклюзивний подарунок, в порівнянні з іншими видами посуду. Зустрічаючи відвідувачів і партнерів чашкою чаю або кави в офісі, можна не просто пригостити, але й підкреслити корпоративний стиль і серйозність Вашої компанії. Це зробити дуже легко за допомогою брендованого посуду.

Столові порцелянові набори для нанесення логотипів можуть містити:

  • чашки;
  • чайники для заварювання;
  • блюдечка;
  • цукерничка;
  • підсерветник;
  • салатники;
  • соусниці тощо

Ми виконуємо всі види нанесення зображень, від простого та дешевого тампонного друку до модної надглазурної деколі. В яку суму обійдеться сувенірний посуд з логотипом на замовлення, залежить від матеріалу і типу виробів, методу перенесення принта чи напису, обсягу партії.

Технології для нанесення логотипів на порцеляновий посуд

Технологія тамподруку включає підготовку дизайн-макету, виробництво відповідної друкованої форми (металевої пластини з витравленим малюнком), і власне процес друку. Барвник переноситься на виріб за схемою: форма-тампон-поверхня. Якщо потрібно виготовити корпоративні сувеніри дешево і терміново, вибирайте тамподрук: так оформляються авторучки, чохли для флеш-накопичувачів, брелоки, запальнички, корпуси годинників, посуд і десятки інших корисних речей.

Шовкографія або трафаретний друк - це метод нанесення зображення на виріб через трафарет. В якості формного матеріалу в шовкографії використовуються сітки поліефірні, поліамідні або металеві товщиною приблизно 40 - 500 мкм. Сам процес друку проводиться безпосередньо ракелем при його контакті з верхньою стороною сітки сита (трафаретом). Для яких поверхонь і виробів підходить шовкографія? Даний метод нанесення логотипу підходить для більшості поверхонь: текстиль, папір, пластик, дерево, нейлон, скло, штучна шкіра. Саме тому метод шовкографії вважається найбільш популярним і універсальним способом нанесення на сувенірну та промо-продукцію. Даний вид нанесення використовується для брендування посуду, одягу, брелоків, ручок, візиток, запальничок, пакування з картону та подібного.

Лазерне гравіювання. Оздоблення виробів гравіюванням практикується з найдавніших часів, але тільки високотехнологічне лазерне обладнання XXI століття дозволило зробити цю послугу недорогою, оперативною та загальнодоступною. Сьогодні лазерне гравіювання сувенірів на замовлення користуэться попитом у Львові й будь-якому іншому місті України, у сфері бізнесу і серед приватних осіб.

Високотемпературний лазерний промінь з високою точністю направляється мікропроцесором, рухається поверхнею матеріалу і залишає фактурне контурне зображення. Такій обробці легко піддається метал, скло, фарфор, твердий пластик, шкіра.

Деколь. Деколюванням називають процес перенесення різних зображень з друкованої основи на керамічні, фарфорові або скляні поверхні з подальшим випалюванням. Технологія була розроблена у Франції у XVIII ст., широко поширилася в Європі в кінці XIX століття і використовується досі як промисловий спосіб нанесення на сувенірні або рекламні вироби малюнків і написів високої стійкості.

Звертайтеся до фахівців компанії Лідер-М, щоб замовити деколь на посуді, подарунковій порцеляні, настільних аксесуарах зі скла. Метод широко відомий при декоруванні фірмовою символікою кухлів, келихів, склянок, статуеток, чайників і т. д. Закріплені високою температурою зображення не стираються, виглядають яскраво і привабливо. Деколювання виконується в кілька етапів: створюється оригінал-макет, видруковується на спеціальному папері з клейовим шаром, лакується. Потім заготівля замочується у воді, зображення накладається на потрібну ділянку поверхні, папір видаляється, а виріб відправляється в піч. Вартість послуги визначається необхідністю досить складної та тривалої підготовки до друку.

Друк сублімацією. Вартість виробництва сувенірів з нанесенням логотипу залежить від розміру замовленої партії: чим більше кухлів вам потрібно, тим менше Ви за них заплатите. Базові ціни на друк сублімацією невисокі, завдяки відносно маловитратній технології, до того ж метод прямого перенесення барвника спрощує робочий процес і не вимагає проміжних витратних матеріалів. Чайні та інші набори для кухні, незвичайна книга рецептів. Це найкращий подарунок господиням, особливо на весілля або новосілля.