Друк на олівцях ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Олівець дерев'яний 9525410201

Доступні кольори:

 

Тираж: від 100 шт

Тип нанесення: тамподрук 

Форма: кругла з ластиком

детальніше
Олівець дерев'яний 140401

Доступні кольори:

 

Тираж: від 100 шт

Тип нанесення: тамподрук 

Форма: кругла/3гранна/6гранна

детальніше
Олівці, що проростають Eco Stick
35 грн
від 33.95грнза 1 од.

Доступні кольори: дерево

Тираж: від 10 шт

Тип нанесення: тамподрук та УФ друк

Форма: кругла

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Друк на олівцях у Львові - Лідер-М

Олівці з логотипом - це популярний вид сувенірної продукції для промо акцій, так само вони використовуються в офісі як письмове приладдя. Олівець або ручка з фірмовою символікою користуються попитом в якості корпоративних подарунків і сувенірів.

Рекламно сувенірна компанія Лідер-М здійснює не тільки продаж канцелярських товарів оптом, але і нанесення логотипу на власному виробництві. Друк на олівцях здійснюється методом тамподруку або гарячого тиснення (безбарвного або фольгою). Вартість нанесення на олівцях залежить від тиражу і кількості кольорів зображення, яке необхідно нанести на продукцію.

Нанесення логотипу на корпус олівця може бути монохромним і кольоровим, від кол ва квітів залежить ціна. На невеликій поверхні олівця при друку необхідно досягти максимальної якості відбитка, адже чим менше відбиток, тим тонше лінії. А при друку тонких ліній не кожен друкар зможе дати високу чіткість, тому перш ніж замовляти друк на олівцях, бажано отримати зразок зі своїм логотипом, що дасть Вам поняття про можливе як друку.

Друк на олівцях у Львові

Зображення наноситься на одну або дві сторони, частіше за все ближче до ластик і далі від заточки. Так роблять для того, щоб при малюванні або листі людина бачила логотип, так реклама на Вашому олівці буде працювати краще. Якщо крім логотипу, Ви хочете розмістити ще адресу сайту, телефон, назва компанії і рекламний слоган, то друк на двох сторонах, швидше за все, буде для Вас оптимальним рішенням.

Якщо Ви замовляєте олівці для промо акцій, то на додаток до них відмінно підійдуть гумки з логотипом, точила і звичайно ручки з логотипом компанії. Ці готові комплекти промо сувенірів стануть корисним, але при цьому недорогим бізнес подарунком.

Ми пропонуємо великий вибір олівців оптом: круглі, механічні, воскові, овальні, плоскі, тонкі, товсті, довгі, короткі, тригранні, шестигранні і інші моделі: 

  • круглі олівці з гумкою - промо
  • круглі олівці без гумки - промо
  • тригранні олівці
  • плоско-овальні олівці столярні
  • короткі олівці для блокноту
  • пофарбовані олівці

Крім різних моделей продукції, в наявності є безліч варіантів кольорів, аж до золотистої і сріблястою забарвлення. Олівець може бути з заточкою, ластиком або без гумки. Наявність тих чи інших моделей, кольорів краще уточнювати у менеджерів.

Крім стандартних промо олівців, ми пропонуємо виготовлення олівців на замовлення за індивідуальними розмірами. Можливе забарвлення поверхні виробів в Ваш фірмовий колір по Pantone.