Друк листівок А4 А5 А6 формату у Львові ▷ Друкарня Лідер-М
Листівка А6

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір (90-350 г/м2)

Ламінація: глянцева/матова/SoftTouch

детальніше
Листівка А5

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір(90-350 г/м2)

Ламінація: глянцева/матова/SoftTouch

детальніше
Листівка А4

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір(90-350 г/м2)

Ламінація: глянцева/матова/SoftTouch

детальніше
Листівка А3

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір(90-350 г/м2)

Ламінація: глянцева/матова/SoftTouch

детальніше
Листівка Квадрат

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір (90-350 г/м2)

Ламінація: глянцева/матова/SoftTouch

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Друк листівок у Лідер-М

Листівка - це вид рекламної та поліграфічної продукції, призначений для роздачі в різних публічних місцях - презентаціях, на виставках, семінарах, на вулиці та місцях масового скупчення народу. Рекламні листівки - це потужний сучасний засіб рекламної боротьби. Одержавши листівку, у потенційного клієнта не повинне з'явитись бажання одразу ж викинути її в сміття. Тобто інформаційно-кольорове наповнення (оформлення) листівки просто зобов'язані бути гармонійні та взаємопоєднюватись між собою.

Листівка - один з найбільш поширених і популярних методів прямого звернення до аудиторії. Такий вид взаємодії з аудиторією є прекрасним способом проведення рекламних акцій. Наша компанія готова надати друк листівок різного зразка в максимально короткі терміни, із застосуванням високоякісних друкарських матеріалів, форматів А3, А4, А5.

Рекламна листівка - найпоширеніший рекламоносій, найдоступніший і найбільш масовий вид друкованої реклами. Для листівки як рекламоносія характерний випуск великими тиражами, актуальність інформації, компактність і чіткість подачі інформації, яскравий і яскравий дизайн, короткий термін служби, низька собівартість примірника продукції. Низька собівартість листівки обумовлена ​​тим, що при виготовленні листівки використовується тільки друк і різання. Ніяких інших операцій не потрібно. Часто використовується досить дешевий папір і невеликий формат. В результаті чого обходиться виготовлення листівок зовсім недорого. Саме низькою ціною листівок, в першу чергу, і пояснюється така висока популярність листівок як рекламоносіїв. Листівки ми зустрічаємо на кожному кроці - відкриваємо свою поштову скриньку, підходимо до метро, ​​виходимо з магазину, очікуємо громадський транспорт - практично в будь-якому місці нас чекає зустріч з цим маленьким рекламоносієм.                                                                                                        

Листівки також можуть служити вкладенням в інші видання, поширюватися в конвертах послугами пошти. Для роздачі в поштові скриньки, служити рекламним сповіщенням на прилавках аптек та магазинів. Дана продукція може бути інформаційною або іміджевою . Виконана в різних кольорах забарвлення та друкуватися на різних видах паперу, в одно-, двосторонньому вигляді. Щоб було вигідніше - листівки зазвичай друкують великим тиражем. Реклама такого формату привертає увагу споживачів своєю яскравістю, екстравагантністю та якісним друком.

Замовлення листівок у Львові

В компанії Лідер-М Ви можете замовити листівку і бути впевненим у відмінній якості. До того ж ми пропонуємо послуги дизайнера щоб підібрати особливий дизайн виробів, який покаже клієнтам Ваш діловий стиль, неабиякий смак, а також допоможе стати незабутнім і впізнаваним. Отримати максимальний ефект при мінімальних витратах мріє керівник будь-якої фірми і компанії. Безумовно, це ідеал, до якого потрібно прагнути. Рекламна поліграфія пропонує багато інструментів для просування компанії, її товарів і послуг. Друкована реклама - найдешевший спосіб реклами. А листівка - найдешевший рекламоносій. Отримати максимальний дохід від продажу своєї продукції,  домогтися популярності своєї компанії і її послуг неможливо без реклами.

Маленька листівка зовсім непогано справляється зі своїм великим завданням. Відповідно до проведених досліджень, близько 30% покупок відбувається завдяки інформації про акції та знижки, отриманих з листівок. Безумовно, для цього листівки повинні бути отримані і прочитані. Це і є найважчим завданням при друці і поширенні листівок. Для того, щоб Ваші маленькі помічники виконали свою роботу, треба подбати про їх грамотний і продуманий дизайн, якісний друк. Важливо і правильно вибрати спосіб реалізації листівок. Добре, якщо місце роздачі листівок буде максимально наближене до рекламованого об'єкту або до місця найбільшої концентрації Вашої цільової аудиторії. Наприклад, листівки, що рекламують автозапчастини, найбільш ефективно роздавати на автостоянках, поблизу автозаправних станцій; листівки з пропозицією екскурсій - поблизу готелів; листівки з пропозицією послуг з ремонту досить ефективно розпихати по поштових скриньках і т.д.

Від чого залежить ціна листівки?

Листівки можуть мати найрізноманітніші форми, розміри, кольорове виконання, друкуватися на різних типах паперів, бути одно- або двосторонніми. Від усього цього залежить ціна листівки.

Найбільш дешевий варіант - друк одноколірних або двоколірних листівок на офсетному папері щільністю від 65 до 80 гр./кв.м. Однак життя таких листівок, як правило, коротке, а рекламний ефект дуже незначний. Тому багато фірм і компаній все ж піклуються про професійний дизайн і друк своїх листівок на більш якісному крейдованому папері 90-130 гр./кв.м.

Друкарня нашої компанії пропонує Вам не тільки друк листівок, але і розробку концепції і дизайну листівок відповідно до Ваших завдань і цільової аудиторії, а також послуги з розповсюдження лістовок.

Для замовлення телефонуйте, пишіть або приїздіть у офіс!