X-банер мобільний стенд від постачальника - LIDER-M
X-баннер 60x160 см

Розмір: 60x160 см

Матеріал: алюміній

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  1,2 кг 

детальніше
X-баннер 80x180 см

Матеріал: алюміній

Індивідуальна упаковка: чехол

Маса конструкції: 1,3 кг  

 

 

детальніше
X-баннер 120x200 см

Розмір: 120x200 см

Матеріал: алюміній

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  1,75 кг 

детальніше
X-баннер Mini 20x40 см

Розмір: 20x40 см

Матеріал: пластик

Упаковка: ПЕТ

Маса конструкції без полотна:  0,6 кг 

детальніше
X-баннер Econom Quick 60x160 см

Розмір: 60x160 см

Матеріал: пластик та полікарбонатні стрижні

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  0,4 кг 

детальніше
X-баннер Універсальний (розмір міняється)

Розмір регульований: 60x160 см або 80x180 см

Матеріал: алюмінієві стержні

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  0,7 кг  

детальніше
Мобільний стенд X-баннер Street

Розмір: 60x160 або 80х180 см

Матеріал: алюміній, склопластик, пластик

Упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  3 кг

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Мобільні стенди X-banner

Мобільні стенди Х-banner (також відомі як "павуки", "павучки" або "спайдери") - одна з найбільш поширених і відомих мобільних конструкцій. Ми продаємо мобільні стенди x-banner лише  найвищого ґатунку, з міцної сировини, акуратно сконструйовані та в гідному пакуванні. Як приємний бонус - у нас більш ніж доступні ціни на мобільні стенди х-banner. Існує величезний асортимент х-банера, що різняться будовою, величиною, матеріалами. 

Мобільні Х-банери: конструкція та переваги використання

Компанія «Лідер-М» запрошує підприємців, керівників і власників бізнесу замовити й придбати Х-банери - незамінне та унікальне обладнання для виставок, презентацій, оформлення місць продажів. Проста і зручна конструкція складається протягом 30 секунд, не вимагає великого місця для розміщення. Для кріплення полотна із зображенням використовуються чотири легких планки з алюмінію або вуглепластика. П'ята планка використовується як основа. Всі трубки порожнисті, дуже легкі, але водночас міцні.

Для розміщення Х-банера не потрібна ідеально рівна підлога. Конструкція стійка, не вимагає додаткового кріплення. Після закінчення виставки Х-банер демонтується і поміщається в спеціальну сумку-чохол. Важлива перевага для учасника виставок або презентацій: одну конструкцію-основу можна використовувати з різними полотнами-банерами. Жорсткого кріплення немає. Можна замовити різні презентаційні матеріали, які ідеально підходять під захід, що проводиться, і використовувати їх з однією опорою в міру потреби.

Переваги мобільних Х-банерів

Х-банери давно і успішно використовуються для представлення нових видів продукції, при поводженні лекцій або семінарів. Для демонстрації об'ємного матеріалу, великих репродукцій, креслень, схем можна ставити кілька стендів у ряд. Сучасні технології, які використовуються компанією «Лідер-М», дозволяють друкувати зображення без спотворень по краях. Ви можете створювати демонстраційний ряд потрібного вам розміру. На цьому переваги Х-банерів не вичерпані:

  • для транспортування не потрібен спеціальний транспорт. Тубус або сумку-чохол можна покласти в багажник або на заднє сидіння легковика; 
  • для демонстрації товару або реклами послуг використовується вся поверхня банера. Можна застосовувати світлопрозоре полотно з додатковим освітленням, якщо планується реклама ексклюзивного товару і необхідно організувати презентацію на високому рівні; 
  • якщо виставка буде проходити на вулиці, стандартну порожнисту ніжку опори можна замінити важчою опорою.

Плануєте організувати презентацію, продемонструвати новий товар або послугу? Звертайтеся в «Лідер-М» сьогодні! За вашою заявкою буде виготовлений Х-banner необхідного обсягу. Ваш стенд не залишиться непоміченим!

У серії Premium ми пропонуємо найбільш зручні, стійкі та показні мобільні стенди X-banner з міцною сталевою підставкою, пофарбованою в чорний колір і металевим кріпленням банера, що допускають при необхідності настроювання відповідного розміру полотна. Також в нашому асортименті - х-банери серії Econom: легкі, але абсолютно функціональні вуглепластикові мобільні стенди за дуже привабливою ціною. Стенд павук Х-banner називають також Spider (спайдер), Х-стенд, Х-павук, тримач для банера, каркас під банер, мобільний стенд Павук. Це проста конструкція для розтяжки рекламного банера. Замовляйте стенд-павук в компанії Лідер-М і наші менеджери в найкоротші терміни нададуть вам якісну конструкцію!