Мобільний стенд X-банер
X-баннер Універсальний розмір міняється!

Розмір регульований: 60x160 см або 80x180 см

Матеріал: алюмінієві стержні

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  0,7 кг  

детальніше
X-баннер Premium 60x160 см

Розмір: 60x160 см

Матеріал: алюміній

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  1,2 кг 

детальніше
X-баннер з конструкцією 80x180 см
1034 грн
від 899.58грнза 1 од.

Матеріал: алюміній

Індивідуальна упаковка: чехол

Маса конструкції: 1,3 кг  

 

 

детальніше
X-баннер Premium 100x200 см

Розмір: 100x200 см

Матеріал: алюміній

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  1,5 кг 

детальніше
X-баннер Premium 120x200 см

Розмір: 120x200 см

Матеріал: алюміній

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  1,75 кг 

детальніше
X-баннер Mini 20x40 см

Розмір: 20x40 см

Матеріал: пластик

Упаковка: ПЕТ

Маса конструкції без полотна:  0,6 кг 

детальніше
X-баннер Econom Quick 60x160 см

Розмір: 60x160 см

Матеріал: пластик та полікарбонатні стрижні

Індивідуальна упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  0,4 кг 

детальніше
Мобильный стенд X-баннер Street

Розмір: 60x160 або 80х180 см

Матеріал: алюміній, склопластик, пластик

Упаковка: нейлоновий чохол

Маса конструкції без полотна:  3 кг

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Мобільні стенди X-banner

Мобільні стенди Х-банер (так звані "павуки", "спайдери", "павучки") - одна з найпоширеніших і популярних мобільних конструкцій. Ми продаємо мобільні стенди x-banner тільки високої якості, з міцних матеріалів, акуратно зібрані і в гідній упаковці. При цьому наші ціни на мобільні стенди х-банер - одні з найнижчих в Україні. Існує величезна кількість різновидів х-банера, що відрізняються конструкцією, розмірами, застосовуваними матеріалами.

Мобільні Х-банери: конструкція та переваги використання

Компанія «Лідер-М» запрошує підприємців, керівників і власників бізнесу замовити і придбати Х-банери - незамінний і унікальне обладнання для виставок, презентацій, оформлення місць продажів. Проста і зручна конструкція збирається протягом 30 секунд, не вимагає великого місця для розміщення. Для кріплення полотна із зображенням використовуються чотири легких планки з алюмінію або вуглепластика. П'ята планка використовується в якості опори. Всі трубки порожнисті, дуже легкі, але водночас міцні.

Для розміщення Х-банера не потрібен ідеально рівну підлогу. Конструкція стійка, не вимагає додаткового кріплення. Після закінчення виставки Х-банер демонтується і поміщається в спеціальну сумку-чохол. Важлива перевага для учасника виставок або презентацій: одну конструкцію-основу можна використовувати з різними полотнами-банерами. Жорсткого кріплення немає. Можна замовити різні презентаційні матеріали, які ідеально підходять під проводиться захід, і використовувати їх з однією опорою в міру необхідності.

Переваги мобільних Х-банерів

Х-банери давно і успішно використовуються для представлення нових видів продукції, при поводженні лекцій або семінарів. Для уявлення об'ємного матеріалу, великих репродукцій, креслень, схем можна ставити кілька стендів в ряд. Сучасні технології, які використовуються компанією «Лідер-М» дозволяють друкувати зображення без спотворень по краях. Ви можете створювати демонстраційний ряд потрібного вам розміру. На цьому переваги Х-банерів не вичерпані:

  •     для транспортування не потрібен спеціальний транспорт. Тубус або сумку-чохол можна покласти в багажник або на заднє сидіння легковика;
  •     для демонстрації товару або реклами послуг використовується вся поверхня банера. Можна застосовувати світлопрозоре полотно з додатковим освітленням, якщо планується реклама ексклюзивного товару і необхідно організувати презентацію на високому рівні;
  •     якщо виставка буде проходити на вулиці, стандартну порожнисту ніжку опори можна замінити більш важкої опорою.

Чи плануєте участь в презентації, уявляєте новий товар або послугу? Звертайтеся в «Лідер-М» сьогодні! За вашою заявкою буде виготовлений Х-банер необхідного розміру. Ваш стенд не залишиться не помічені!

У серії Premium ми пропонуємо найбільш практичні, надійні і презентабельні мобільні стенди X-banner з міцним сталевим підставою, пофарбованим в чорний колір, і металевими кріпленнями банера, що допускають при необхідності регулювання розміру полотна. Також в нашому асортименті - х-банери серії Econom: легкі, але абсолютно функціональні углепластіковиє мобільні стенди за дуже привабливою ціною. Стенд павук Х-banner називають також Spider (спайдер), Х-стенд, х-павук, тримач для банера, каркас під банер, мобільний стенд Паук Це проста конструкція для розтяжки рекламного банера. Замовляйте стенд павук в компанії Лідер-М і наші менеджери в найкоротші терміни нададуть вам якісну конструкцію!