Тримачі для сумок купити ◁ Львів ▷ Лідер-М
Тримач 9541540201

Доступні кольори:

Тираж: від 50 шт

Матеріал: метал

Тип нанесення: тамподрук

 
детальніше
Тримач 1180900001

Тираж: від 50 шт

Матеріал: метал

Тип нанесення: гравіювання

детальніше
Тримач 9040783501

Тираж: від 50 шт

Матеріал: метал

Тип нанесення: гравіювання

 
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Тримачі для сумок з логотипом

Не можливо уявити життя сучасної жінки без сумочки. Великі, компактні маленькі чи зовсім мініатюрні та не менш привабливі вони дійсно необхідні леді щодня. Більше того, прекрасні пані не хочуть з ними розлучатись і тому повсякчас носять їх із собою. Але часом виникають такі ситуації, коли сумку потрібно де-небудь залишити. Наприклад, часто подібні історії бувають у кафе, ресторанах, коли жінка не знає де подіти свою улюблену річ.
 
Колись про цю це всерйоз подумав господар одного з паризьких кафе. Адже нерідко у його відвідувачок виникали подібні проблеми. Саме тоді чоловік вигадав дуже цікавий модний аксесуар, який дуже сподобався жінкам. З часом така унікальна та дуже зручна річ стала використовуватись модницями у всьому світі. Такий особливий аксесуар називають тримачем для сумки або ж просто гачком. Аксесуар настільки компактний, що зможе вміститись у кожній сумочці.
 

У чому переваги аксессуару?

Така унікальна річ як тримач має чимало переваг. Серед них:
  • Простота збірки. Такий предмет може складатись з чотирьох або ж трьох сегментів, які дуже просто кріпляться один за одним та швидко розкладаються.
  • Безпечність. Гачки-тримачі для жіночих сумок мають спеціальне покриття, завдяки якому багаж не ковзає і не падає. Виріб виготовлений із безпечного для людей цинку.
  • Надійність та міцність. Такий гачок здатен витримати вагу до десяти кілограмів. За його допомогою кожна жінка може вішати не тільки сумки, а й пакети.
  • Прийнятна ціна. Така зручна річ коштує недорого, а тому її можна придбати собі або ж подарувати.
Окрім того, такі особливі аксесуари за бажанням можна створювати навіть власними руками. Як варіант можна вигадати гачок для пакетів, використовуючи магніт або ж вигнутий міцний кольоровий дріт.
 

Де купити тримачі для сумок?

Звісно, за бажанням можна виготовити таку особливу річ власними руками або ж як варіант придбати в магазині. Оригінальні тримачі для ваших сумочок пропонують різноманітні інтернет-магазини. Це унікальна можливість замовити потрібну вам річ навіть не виходячи з дому. Швидке замовлення та оперативна доставка товару порадує кожного покупця.
 
На нашому сайті є чимало чудових тримачів на різний смак. Ми пропонуємо якісні гачки від українських виробників. Ціна на такі гачки у нас приваблива для покупців з різним рівнем фінансових можливостей. Купуючи у нас необхідні вам товари, ви обираєте високу якість та доступну ціну.