Друк банерів Львів Київ ▷ LIDER-M
Друк на банері (ламінований 440 г/м2)

Матеріал: Frontlit, ламінований 440-450 г/м2

Оздоблення: без люверсів, без підгинів

Якість друку: 720 dpi/8ps

детальніше
Друк на банері (литий 460-550 г/м2)

Матеріал: Frontlit, литий 460-550 г/м2

Оздоблення: без люверсів, без підгинів

Якість друку: 720 dpi/8ps

детальніше
Друк на банері з двох сторін (BlackOut)

Матеріал: BlackOut 460 г/м2

Оздоблення: без люверсів, без підгинів

Двохсторонній друк: 720 dpi/8ps

 

 

детальніше
Друк на банері із світловідбивним покриттям

Матеріал: світловідбивний 500 г/м2

Оздоблення: без люверсів, без підгинів

Двохсторонній друк: 720 dpi/8ps

детальніше
Банер для конструкції поп-апу 2.3х2.6 м
детальніше
Друк банеру для пресс-волл 2х3 м
детальніше
Банер для конструкції х-банер 0.6х1.6 м
детальніше
Банер для конструкції Х-банер 0.8х1.8 м
детальніше
Банер для конструкції х-банер 1х2 м
детальніше
Банер для ролл ап 0.8х2 м
детальніше
Банер для ролл ап 1х2 м
детальніше
Банер для ролл ап 1.2х2 м
детальніше
Банера 3х6 м (литий)

Матеріал: Frontlit, ламінований 440-450 г/м2

Оздоблення: люверси, крок 30 см

Якість друку: 720 dpi/8ps

детальніше
Банера 3х6м (ламінований)

Матеріал: Frontlit, ламінований 440-450 г/м2

Оздоблення: люверси, крок 30 см

Якість друку: 720 dpi/8ps

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Широкоформатний друк на банері у Львові - Лідер-М

Банер - вінілове армоване полотно і є універсальним рішенням для зовнішньої реклами. Широкоформатний друк банерів - не тільки потужний рекламний інструмент, але й засіб прикраси інтер'єрів. До інтер'єрного широкоформатного друку на банері пред'являється головна вимога - висока якість друку. Для зовнішнього друку на банері головною умовою є стійкість до впливу навколишнього середовища! Діапазон застосування банерів величезний: від масштабних полотен на фасадах будівель до компактних інтер'єрних плакатів.

Банер - це рекламний або інформаційний носій, виготовлений на тканинній основі, так званої «банерній тканині». За допомогою друку на банері виготовляються розтяжки, транспаранти, виставкові стенди, стенди для оформлення вітрин або приміщень.

Компанія «Лідер-М» пропонує повний спектр послуг зі створення високоякісних банерів - від розробки дизайну до постпечатной обробки. Наші фахівці допоможуть зробити Вам яскравий і запам'ятовується рекламний матеріал.

Друк банерів здійснюється на високоякісної тканини. Використовуються дві основні різновиди полотна - ламіновані і литі. Ламіновані банери є більш бюджетним варіантом і застосовуються для проведення короткострокових рекламних акцій. Литі відрізняються підвищеною міцністю, їм не страшні ні погодні умови, ні агресивні дії навколишнього середовища. Термін експлуатації литого полотна - близько 3 років, що робить його ідеальним носієм для розміщення реклами на вулицях міста.

Крім високоякісного друку, не меншу роль в довговічності рекламного матеріалу грає і правильне кріплення банера. Щоб реклама радувала Вас довгі роки, фахівці «Лідер-М» здійснюють постдрукарського обробку і підготовку банерів до монтажу - установку люверсів і мотузок (для кріплення на рівній поверхні) або «кишень» (в поєднанні з системою кронштейнів використовуються при кріпленні на нерівних поверхнях).

Сучасне обладнання, великі площі для постпечатной обробки і досвід співробітників «Лідер-М» дозволяють нам виконувати замовлення будь-якої складності, включаючи строкову друк банерів у Львові за доступними цінами!

Банерна тканина може відрізнятися за світлопропускними властивостями:

  • Фронтліт (Frontlit) - майже не пропускає світло і призначена для одностороннього друку. Банер фронтліт ламінований вимагає наявності фронтального підсвічування.
  • Бекліт (BackLit) - ця тканина також призначена для друку з одного боку, але при цьому володіє високою світлопропускною здатністю. Добре підходить для рекламних конструкцій з внутрішньою підсвіткою - лайтбоксів.
  • Блекаут (BlockOut) - тканина, яка блокує світло за рахунок застосування в її складі чорного шару. Підходить для двостороннього друку і найбільш чітко передає кольори.

Матеріал для друку банерів також відрізняється за щільністю - від 340 до 600 г/м. Чим вища щільність тканини, тим більшою буде його зностостійкість. Вініловий банер 440 г/м підходить для короткострокового розміщення на великій висоті, більш щільний банер підходить для тривалого розміщення. Вибір матеріалу безпосередньо залежить від умов експлуатації і особливостей зображення, що наноситься.

Які види банерної тканини бувають?

  • Ламінований банер - один з найдешевших, але менш міцних. В його основі - два шари вінілу і сітчастий прошарок, склеєні воєдино. До його переваг можна віднести меншу вартість та більш яскраві глянцеві кольори. Основні недоліки: бліки на сонці глянцевої поверхні, доволі легко рветься.
  • Литий банер - в його основі сітка і вініл, але технологія виготовлення принципово інша: вініл наноситься на сітку рідким, а потім тканину пропускають через спеціальне обладнання. У результаті виходить міцний зносостійкий матеріал. Але процес виготовлення робить цей вид банера значно дорожчим.

Банери можна побачити на будівлях, уздовж огорож, над дорогою у вигляді перетяжок і всередині приміщень під час виставок, корпоративів, конференцій, презентацій, безлічі інших заходів та акцій. Настільки широкому поширенню сприяла можливість друку банерів на різних за структурою матеріалах. Друк банерів є одним з найважливіших напрямків діяльності нашого підприємство. Для цього ми використовуємо сучасне обладнання  з роздільною здатністю до 1440 dpi та екосольвентні чорнила. Більше, ніж 10 річний досвід роботи на ринку оперативної поліграфії та безпосередній продаж витратних матеріалів і оргтехніки дозволяє задовольнити вимоги будь-якого клієнта як ціною та якістю, так і індивідуальним підходом.