Тантамарески, виготовлення тантамаресок
Тантамареска 1.5х1.1 м
детальніше
Тантамареска 2х1.5 м
детальніше
Тантамареска 2х3 м
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Тантамарески, виготовлення тантамаресок

        Тантамарески (щит для фотозйомки) - популярний вид POS матеріалів, який застосовується при проведенні виставок, презентацій, корпоративних заходів. Тантамарески представляють собою пластикове поле з нанесеним зображенням персонажів. Особи у персонажів вирізаються. Оскільки спочатку тантамарески виготовляються для того, щоб люди з ними фотографувалися. Ефект від використання тантамаресок в рекламних акціях триватиме ще довго після закінчення заходу, оскільки люди будуть ще довго розглядати фотографії і показувати їх своїм друзям.

Виготовлення тантамаресок

    Тантамареска, виготовлення якої дуже часто залежить від призначення і термінів акції, може бути збірно-розбірний (банерної), або виготовленої з пластику на жорсткій рамі. У виготовлення банерної тантамарески іпользуются рама з системи труб Джокер і друк зображення на банерній тканині. Основна перевага такої тантамарески - це її мобільність. Але є недоліки, що впливають на саму фотографію. Банерну тканину можна ідеально натягнути, через що з'являються складки. Коли люди вставляють особи в прорізи, вони ще більше деформують полотно, що позначається на самій фотографії. Елементи системи труб мають поверхню, що відбиває, і при використанні фотоспалаху іноді це призводить до перетриманим деяких полів фотокадру.
       Тантамареска з пластика позбавлена ​​цих недоліків, тому що друк проводиться на матовому плівці, щоб уникнути відблисків і накочується на ідеально рівний лист ПВХ. Зображення, друкується сольвентними фарбами з високим дозволом, завдяки чому виріб можна використовувати на відкритому повітрі. Зі зворотного боку кріпиться металева рама зі знімними ніжками.
Дизайн тантамаресок
     Щоб люди зацікавилися тантамарески і почали з нею фотографуватися, дизайну необхідно приділити велику увагу. У компанії POSmedia є велика база готових зображень, придатних до традиційних свят: Нового Року, 8 березня. Також наші дизайнери зможуть намалювати макет на вимогу замовника. На це йде кілька днів.  Для компаній здатних самі підготувати дизайн-макет тантамрескі ми хотіли б дати кілька своїх рекомендацій. Розмір полотна ми рекомендуємо готувати виходячи з розмірів фотокадру більшості існуючих фотоапаратів, тобто щодо сторін 2х3, 3х4. Наприклад: при висоті 2 метри завширшки краще брати 1,5 метра.

    Нижню точку вирізу осіб краще планувати на висоті 1,5 метра від підлоги, щоб маленьким людям не підставляти табурет, а високим не сильно нагинатися. Розмір вирізу осіб для дорослих ми рекомендуємо 19х13, 19х14 см. Особи повинні бути в анфас з ідеальним овалом. Особи в профіль, чубчика, окуляри тощо на фотографіях виглядають з вадами.