Тантамареска
Тантамареска 1.5х1.1 м

Розмір: 150 см х 100 см

детальніше
Тантамареска 2х1.5 м

Розмір: 200 см х 150 см

детальніше
Тантамареска 2х3 м

Розмір: 200 см х 300 см

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Тантамареска

Тантамарески (щит для фотографування) - оригінальний мобільний стенд, призначений для активного просування бренду, торгової марки, іміджу компанії. Неодмінний елемент концертів, виставок, рекламних акцій. Зараз тантамарески стали обов'язковим атрибутом усіх кінотеатрів. Де ж ще можна зробити з друзями круте позитивне фото, яке залишиться спогадом на довгі роки? А згадайте-но телепрограму на Новому каналі "Хто зверху". Під час веселого конкурсу "Хто я" якраз і використовуються тантамарески!

Тантамарески - це дисплей з пластика з намальованими персонажами і отворами для обличчя. Лиця персонажів вирізають. З самого початку тантамарески призначалися для фотографування. Якщо використаєте танатамареску для проведення заходу то результат будете спостерігати ще довгий час опісля закінчення рекламної акції.

Виробництво тантамаресок

Конструкція тантамарески, в залежності від призначення і термінів акції, може бути збірно-розбірного (банерного) типу або виготовленою з пластику на жорсткій рамі. Для створення тантамарески банерного типу використовується каркас з трубної системи Джокер і полотно з надрукованим зображенням. Одна з головних переваг рекламного стенду тантамарески це її мобільність. Але є і недоліки, які впливають на саму фотографію. Полотно можна нерівно натягнути, через що утворюються вигини. Коли люди вставляють обличчя в отвори, вони деформують полотно, це ще більше спотворює фото. Поверхня системи труб відбиває світло і фотоспалахи іноді призводить до перетримки деяких полів фотокадру. Пластикова тантамареска не має цих недоліків, оскільки друк відбувається на матовій плівці, щоб не було відблисків і натягується на ідеально гладкий лист ПВХ. Друк зображення відбувається за допомогою сольвентних фарб з високою роздільною здатністю, тому стенд можна розміщати і на відкритому повітрі, і звичайно ж всередині приміщення. Зі зворотного боку до конструкції прикріплений алюмінієвий корпус зі знімними ніжками.

Оформлення стенду для фото

Для того, щоб зацікавити людей і привернути їхню увагу, оформленню тантамарески необхідно приділяти велику увагу. Компанія Лідер-М має велику базу готових зразків, придатних для традиційних свят. Також наша дизайн-студія може придумати макет на бажанням замовника. На це йде кілька днів. Для компаній, здатних самостійно намалювати дизайн макета, рекомендуємо дотримуватися кількох вимог. Розмір полотна повинен готуватися в залежності від розмірів більшості сучасних фотооб'єктивів, тобто відносно сторін 2х3, 3х4. Наприклад: для висоти 2 метри в ширину краще брати 1,5 метра.

Нижню точку отвору для облич потрібно робити орієнтовно на висоті 1,5 метра від підлоги, щоб маленькі люди не підставляли табурет, а високі не сильно пригиналися. Розмір отвору для дорослих рекомендується робити 19х13, 19х14 см. Обличчя має бути з ідеальним овалом в анфас.

Щоб урізноманітнити торгову точку, привернути увагу потенційцніх клієнтів, підвищити настрій відвідувачам, рекомендуємо розмістити тантамарески. Для цього звертайтеся в компанію Лідер-М у Львові. Все виконаємо на вищому рівні.