Шеврони та нашивки вишиті замовити на Лідер-М
Шеврон вишитий тип Парашут

Тираж: від 50 шт

Матеріал: габардин/атлас/шкіра

Тип нанесення: вишивка

детальніше
Шеврон вишитий тип Круг

Тираж: від 50 шт

Матеріал: габардин/атлас/шкіра

Тип нанесення: вишивка

детальніше
Шеврон вишитий тип Щит

Тираж: від 50 шт

Матеріал: габардин/атлас/шкіра

Тип нанесення: вишивка

детальніше
Шеврон вишитий тип Емблема

Тираж: від 50 шт

Матеріал: габардин/атлас/шкіра

Тип нанесення: вишивка

детальніше
Шеврон вишитий тип Овал

Тираж: від 50 шт

Матеріал: габардин/атлас/шкіра

Тип нанесення: вишивка

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Виготовлення шевронів та нашивок на замовлення у Львові

Шеврони - невід’ємний атрибут військової форми, але не тільки її. Прикріпляють шеврони на грудях або на рукаві. Виготовлення шевронів на рукав форми - під замовлення від 30 шт. Машинна вишивка іменних шевронів на армійську, службову та цивільну форму. Де у Львові можна замовити за вигідною ціною пришивні, термоклеєві шеврони або їх варіанти на липучці - для кадрових військових, співробітників поліції, приватної охрони, митниці, МНС та інших служб.

Нарукавні шеврони на військову і службову форму

Призначення нарукавного шеврона - відображати інформацію про приналежність до певного роду армійських, службових формувань або виду підрозділів. На шевроні ніколи не розміщують особисту інформацію - ім'я, прізвище, групу крові або індивідуальний номер. Тому словосполучення "іменний шеврон" - це поширена, але не зовсім правильна назва звичайної нагрудної нашивки.

Способи кріплення нашивок та шевронів

Основні методи кріплення - приклеювання, пришивання і використання липучки. Згідно з наказом, шеврон повинен розташовуватися на рукаві військової або службової форми. Різні види служб або родів військ мають шеврони різної форми, які повинні кріпитися на липучці, пришивати або приклеюватися на рукав на відстані 8 см від верхньої точки плечового шва форменого одягу.

Шеврони, що позначають загальний рід військ або вид служби, розміщують на лівому рукаві форми, а конкретні види підрозділів - на правому. На одному рукаві ніколи не розміщують два або три екземпляри шевронів - завжди тільки один. Однак зверху чи знизу може розташовуватися додаткова уточнююча нашивка (наприклад, як у форми МНС). Зверніть увагу, що ціна виготовлення шевронів дуже сильно залежить від обсягу замовлення. Це пов'язано з особливостями підготовки вишивальної техніки для виконання роботи. Подивіться армійські пришивні шеврони, а також варіанти на липучці для охоронних підприємств і різних державних служб, виконані нашою компанією.

Технології виготовлення шевронів та нашивок на тканині, може бути наступна:

  •  вишивка машинна на тканині
  •  друк цифровий
  •  литво полімерне
  •  жакардові-ткані

​Замовити шеврони вишиті у Львові

Вишиті шеврони виглядають гідно і дорого, у тому числі і на військовій формі. Вишивка виглядає об’ємно, зберігає  насиченість кольорів протягом тривалого часу.  Компанія «Лідер-М» виконає замовлення будь-якої складності за виготовленням вишитих шевронів з символікою силових структур, державних органів. Щоб замовити шеврони вишиті у Львові, телефонуйте в компанію Лідер-М, або залишайте запит на сайті для швидкого прорахунку замовлення.