Л-банер стенд купити в Лідер-М
Мобільний стенд L-баннер Standart 60x160 см

Масса без полотна: 0,95 кг 
Матеріал: чорний металевий профіль
Комплектація: 20 шт/ящ; нейлоновий чехол 

детальніше
Мобільний стенд L-баннер Premium 100x200 см

Масса без полотна: 2,1 кг 
Матеріал: алюміній
Комплектація: 6 шт/ящ; тканинна сумка 

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Стенд Л-банер L-banner

Стенд L-banner (інша назва - "парус") - легкий, компактний і водночас дуже стійкий мобільний L-подібний банер. Один з кращих варіантів економ-класу. Бездоганна якість за достатньо низьку ціну перевершує всі очікування замовників.
 
Різновиди L-banner для реклами
 
 Компанія Лідер-М у Львові пропонує до Вашої уваги банери на кожен гаманець:
  • Серія "STANDART". Мобільні банери класичної будови: металічні профілі, до яких кріпиться банер, вуглепластикова опора, завдяки якій натягається полотно й ніжок з металевими обважнювачами. В комплект входить зручний нейлоновий чохол.
  • Серія "PREMIUM". Показний стенд L-banner з алюмінію. Даний тип банера складається з: алюмінієвих планок для кріплення, клік-системи для швидкої та простої заміни рекламного сюжету. Для легкого перевезення пропонується сумка, що містить сектор для зберігання самої конструкції й  спеціальний тубус для полотна. 

​Переваги мобільного стенда L-banner

  • збирається конструкція протягом кількох хвилин і не потребує спеціальних майстрів чи додаткових навичок;
  • низька вага (до 2-ох кілограмів).
  • легка заміна зображення, яке кріпиться до стійки (полотна);
  • міцний і довговічний матеріал виготовлення: метал, сталь, вуглепластик.​

​Вигоди рекламного L-банера на цьому не закінчуються. До основних можна зарахувати й те, що дана модель не вимагає кріплення до підлоги чи стіни. Рекламне зображення кріпиться завдяки допоміжним горизонтальним планкам-затискачам. L-banner - ідеальний рекламний інструмент при проведенні промоакцій, виставок, оформлення місць продажу. 

Для більш детальної консультації звертайтесь у компанію Лідер-М у Львові за вказаними контактами, або залишайте запит на сайті. Маєте змогу отримати L-banner  - сучасний мобільний стенд з широким полем для зображення, різних габаритів, дизайнів, який відмінно вписується в будь-який інтер'єр і займає небагато місця.