Друк прапорів у Львові оперативно ▷ Лідер-М
Друк на прапорній сітці

Тираж: від 1 шт

Матеріалпрапорна сітка

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Прапор 90х130 см

Тираж: від 1 шт

Матеріалпрапорна сітка

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Друк на прапорній тканині, сітка, атлас, нейлон

Друк на прапорній тканині (сітка, атлас, нейлон) - прапор це все одно, що Ваш логотип. Він показує, що ви не стоїте на місці, Ви пливете за течією і досягаєте своєї цілі та завдання. На сьогоднішній день у кожної країни, команди, підприємства, фірми є свій прапор з логотипом, який символізує єдність. Але взагалі Ваш маленький рекламний прапорець може бути у кожного клієнта або просто партнера, і він завжди буде нагадувати про Вас і приємні моменти, пов'язані з Вашою діяльністю. Або ж працювати як рекламний продукт. Прапори можуть бути з різної тканини, різних розмірів і колірної палітри.

Сьогодні є величезна кількість різновидів реклами. Прапори застосовуються для реклами підприємств, компаній, а також різних видів продукції досить часто. Рекламні прапори підкреслюють спроможність і респектабельність підприємства, привертають увагу людей до рекламованого об'єкту. Зображення, що розвівається на вітрі пружного полотнища, не може нікого залишити байдужим. Ось чому виготовлення рекламних прапорів у Львові настільки затребуване.

У чому їх переваги?

Доступні ціни. Вартість такої рекламної продукції зовсім невисока. При цьому, прапор може служити своєму власникові досить тривалий час.

Висока ефективність реклами. Як правило, висота флагштока становить 3,0 - 12,0 м. А, значить, і реклама досить помітна для людей. Важливо, що сам по собі прапор динамічний. Розвіваючись на вітрі, красиве полотнище привертає до себе увагу багатьох.

Важлива перевага - це великий вибір матеріалів для виготовлення стягів. Друк рекламних прапорів на замовлення в Україні відрізняється величезним розмаїттям. Використовуючи сучасні засоби друку, можливе отримання зображень з найвищою якістю. Зокрема, для засобів зовнішньої реклами застосовується міцна, стійка до зносу і опадів, тканину. Широка область застосування. Прапор з логотипом підприємства стане справжньою окрасою виставки або презентації. При цьому, прапор відіграє не тільки інформаційну, але і естетичну роль, створюючи атмосферу свята і урочистості.

Замовити друк на прапорній сітці у Львові

Замовити друк на прапорній сітці у Львові можна в компанії Лідер-М. Для цього телефонуйте за вказаними контактами, або залишайте заявку на сайті. Наші клієнт-менеджери в найшвидші терміни зроблять прорахунок продукції та проконсультують Вас з будь-якого питання!