Замовити друк на прапорній сітці ◁ Львів ▷ Лідер-М
Друк на прапорній сітці

Тираж: від 1 шт

Матеріалпрапорна сітка

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Прапор 90х130 см
505 грн
від 459.55грнза 1 од.

Тираж: від 1 шт

Матеріалпрапорна сітка

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Друк на прапорній тканині, сітка, атлас, нейлон

Друк на прапорній тканині (сітка, атлас, нейлон) — прапор це все одно що ваш логотип. Він показує, що ви не стоїте на місці, ви пливете за течією і досягаєте своєї цілі та завдання. На сьогоднішній день у кожної країни, команди, підприємства, фірми є свій прапор з логотипом, який символізує єдність. Але взагалі ваш маленький рекламний прапорець може бути у кожного клієнта або просто партнера, і він завжди буде нагадувати про вас і приємні моменти. Або ж працювати як рекламний продукт. Прапори можуть бути з різної тканини, розміру і колірної палітри.

На сьогоднішній день є величезна кількість різновидів реклами. Прапори застосовуються для реклами підприємств, компаній, а також різних видів продукції досить часто. Рекламні прапори наголошують спроможність і респектабельність підприємства, привертають увагу людей до рекламованого об'єкту. Видовище, що розвівається на вітрі пружного полотнища не може нікого залишити байдужим. Ось чому виготовлення рекламних прапорів у Львові так затребуване.

У чому їх переваги?
Доступні ціни. Вартість такої рекламної продукції зовсім невисока. При цьому, прапор може служити своєму власникові досить тривалий час.
Висока ефективність реклами. Як правило, висота флагштока становить 3,0 - 12,0 м. А, значить, і реклама досить помітна для людей. Важливо, що сам по собі прапор динамічний. Розвіваючись на вітрі, красиве полотнище привертає до себе увагу багатьох.

Важлива перевага - це великий вибір матеріалів для виготовлення флагов. Друк рекламних прапорів на замовлення в Україні відрізняється величезним розмаїттям. Використовуючи сучасні засоби друку, можливо отримання зображень з найвищою якістю. Зокрема, для засобів зовнішньої реклами застосовується міцна, стійка до зносу і опадам тканину. Широка область застосування. Прапор з логотипом підприємства стане справжньою окрасою виставки або презентації. При цьому, прапор грає не тільки інформаційну, але і естетичну роль, створюючи атмосферу свята і урочистості.