Друк меню ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Меню на скрепке А4 (16 страниц+обложка, в развороте А3)
детальніше
Меню на пружине формата 10х30 см (6 листов+обложка+подложка)
детальніше
Меню на пружине формата А5 (10 листов+обложка+подложка)
детальніше
Меню на пружине формата А5 (10 листов+обложка+подложка)
детальніше
Меню-max на скрепке формата 30х21 (20 страниц+обложка, в развороте 42х30 см)
детальніше
Меню на пружине формата А3 (10 листов+обложка+подложка)
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Друк меню у Львові

Кожен відвідувач кафе чи ресторану насамперед стикається з меню. Тому від того, як виконаний друк меню для ресторанів і кафе, залежить ставлення відвідувача до даного закладу, чи стане він надалі завсідником конкретного закладу. Виготовлення меню для ресторанів у друкарні має обов'язково підтримувати загальну лінію дизайну закладу. Друк меню для кафе повинен бути захоплюючим для клієнтів, повідомляти їм цікаву інформацію про страви, а гарні їх зображення - допомогти зробити правильне замовлення. При цьому ціновий стовпець повинен бути допоміжним елементом. Саме таку поліграфічну продукцію пропонує наша друкарня.

Види меню

Кількість форматів виготовлення меню, варіантів паперів і матеріалів, обробки та оформлення дуже велика. Тому в каталозі поліграфії ми представили тільки найпопулярніші стандартні варіанти. В основному, звичайно, робота з виготовлення меню суто індивідуальна з кожним рестораном, кафе, клубом.

Найбільшою популярністю користуються формати А3, А4 і А5. Меню зазвичай обирають на скрепці або на пружині. Погодьтесь, що від зовнішнього вигляду і стану меню залежить Ваша думка щодо певного закладу. Однозначно приємно тримати в руках вишукане дизайнерське меню, а не обтріпані, заплямовані листки в кращому випадку в файлику. У нас ви маєте змогу обрати папір, дизайнерський картон, тверду палітурку - все, що душа забажає і звісно Ваша фантазія. А ми лише допоможемо направити фантазію в правильному напрямку. Повірте: результат перевершить усі Ваші сподівання!

Параметри вибору меню

При виготовленні меню слід враховувати кілька важливих параметрів, зокрема:

  • обрати папір;
  • вид скріплення меню;
  • кількість сторінок;
  • формат;
  • дібрати відповідні зображення;
  • придумати назви блюд і склад страв;
  • продумати кольори.

Замовити друк меню у Львові

Зробіть приємність Вашим клієнтам - телефонуйте в компанію Лідер-М і отримайте можливість замовити друк меню у Львові. Разом з нашою дизайн-студією допоможемо обрати правильний формат, кількість сторінок, скріплення. Оформимо меню на вищому рівні. Меню - це важливий елемент репутації закладу!