Друк дорхенгерів на клямку ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Хенгер тип 1

Тираж: за 1000 шт, розмір: 90х200 мм, друк 4+4

детальніше
Хенгер тип 2
детальніше
Хенгер індивідуальний
детальніше
Хенгер105х148 мм 4+0
детальніше
Хенгер 148х210 мм 4+4
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Вироби Хенгери | Виготовлення у Львові Лідер-М

Вироби Хенгери - це рекламна листівка з паперу чи картону у вигляді гачка, що дозволяє завішувати їх на клямки дверей, за ручки авто. Різновид хенгерів - дорхенгери - це інформаційнй ярлик-позначка, яка тимчасово закріплюється на дверну ручку, зазвичай зовні. Продукція невелика за формою та розмірами, виготовляється з міцного картону та цупкого паперу.

Дорхенгери - це рекламні вирубні гачки, які вивішуються на дверні ручки. Дорхенгери забезпечують незвичайний і оригінальний спосіб подачі реклами. За відгуками маркетологів, такий спосіб не застрарілий, тому привертає набагато більше уваги, ніж набридлі листівки та наклейки. Ми пропонуємо Вам замовити гачки-дорхенгери 87х250 мм (4 + 0, кольорові з одного боку) за прийнятною ціною.

Послуги дизайну

Дорхенгери роблять невеликий внесок в просування продукту або певної послуги. Вони виступають як інформаційне сповіщення та засіб реклами. Зазвичай дану продукцію використовують як інформаційні таблички в офісних приміщеннях, готельних номерах або як додаткові рекламні сповіщення. Якщо у Вас немає макета хенгера, професійні дизайнери Лідер-М запропонують варіанти макетів згідно з Вашими побажаннями. 

Виготовити дорхенгери у Львові за доступними цінами

Щоб виготовити дорхенгери у Львові за доступними цінами, звертайтесь в компанію Лідер-М. Ми надаємо всі види рекламних послуг, зокрема й виготовлення хенгерів (дорхенгери, некхенгери). Термін виробництва хенгерів на замовлення становить 3-5 робочих днів. Для замовлення не потрібно навіть виходити із дому. Просто зателефонуйте, або заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому сайті та клієнт-менеджери компанії Лідер-М вже у найближчі терміни зв'яжуться з Вами самостійно.

Це зручно, економно та якісно!