Друк дорхенгерів на клямку ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Хенгер тип 1

Тираж: за 1000 шт, розмір: 90х200 мм, друк 4+4

детальніше
Хенгер тип 2
детальніше
Хенгер індивідуальний
детальніше
Хенгер105х148 мм 4+0
детальніше
Хенгер 148х210 мм 4+4
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Вироби Хенгери

Вироби Хенгери - це рекламна листівка з виробу у вигляді гачка, що дозволяє завішувати їх за двері, ручки авто. Різновид хенгерів - дорхенгери - це змістова ярлик-позначка , яка тимчасово закріплюється на дверну ручку зазвичай зовні. Продукція невелика за формою та розмірами, яка виготовляюється з міцного картону та цупкого паперу.

Дорхенгери - це рекламні вирубні гачки, які вивішуються на дверні ручки, що створює незвичайні і оригінальний спосіб подачі реклами. За відгуками маркетологів, такий спосіб не побитий, тому привертає набагато більше уваги, ніж набридле листівки і наклейки. Ми пропонуємо вам замовити гачки-дорхенгери 87х250 мм (4 + 0, кольорові з одного боку) за прийнятною ціною.

Послуги дизайну

Такий виріб надає невеликий внесок в просуванні продукту, або певної послуги та як інформаційне сповіщення та матеріал реклами. Зазвичай дану продукцію використовують як інформаційні таблички в офісних приміщеннях, готельних номерах, або як додаткові рекламні сповіщення. Якщо у Вас немає макета хенгери професійні дизайнери Лідер-М запропонують варіанти макетів згідно Ваших побажань. 

Термін виробництва на замовлення хенгерів 3-5 робочих днів