Замовити гравірування на металі ◁ Львів ▷ Лідер-М
Гравірування на золоті-сріблі
детальніше
Гравірування на звичайному металі
детальніше
Гравірування на нержавійці
детальніше
Механічний гравер
детальніше
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Гравірування металу у Львові

Гравірування металу має на увазі нанесення візерунків, орнаментів, написів або інших зображень на поверхню різних металевих виробів. Унікальні можливості обробки поверхні металу надає метод лазерного гравірування.

При використанні методу лазерного гравірування металу зображення наноситься на поверхню матеріалу сфокусованим лазерним променем, що забезпечує точність і високу ступінь деталізації. Роботи проводяться на лазерних гравіювання різальних машинах, що характеризуються високою швидкістю обробки. Отримані зображення виглядають оригінально, гарно і мають виняткову стійкістю до стирання, їх важко видалити або пошкодити.

Лазерне гравірування металу виконується з використанням спеціального спрея або пасти. Не підлягають гравірування метали з тефлоновим покриттям через виділення токсичних речовин під впливом високої температури.

Можливості застосування лазерного гравірування металу
Гравірування металу з використанням лазера - яскравий приклад застосування високих технологій у виробництві і в побуті. За даною технологією виготовляється рекламна і сувенірна продукція, таблички різного призначення, номерки, бейджі, вивіски, елементи зовнішньої і внутрішньої реклами, ексклюзивна сувенірна упаковка, нагородна продукція, шаблони і трафарети, покажчики, подарункові вироби та ювелірні прикраси.

Використання продукції з нанесеною лазерним гравіюванням виконує не тільки утилітарну роль, наприклад, вказує номер крісла в театральному залі або кінозалі, а й може бути візитною карткою, яка підтверджує імідж закладу. Креативний дизайн, що запам'ятовується логотипу закладу, складний малюнок і оригінальна форма гравіювання сприяють кращому запам'ятовуванню інформації рекламного характеру і будуть доречні навіть на таких простих предметах, як номерок з гардероба.

У сферу послуг компанії «Лідер-М» входить не тільки виготовлення продукції з лазерним гравіюванням, а й створення дизайнерських розробок логотипів і фірмового стилю організацій, підприємств і розважальних закладів. Ми надаємо послуги з підготовки та нанесення зображень на сувеніри і подарунки, ювелірні вироби, біжутерію та металевий посуд, а також проводимо художню обробку металу, в тому числі елементів інтер'єру, кованих виробів та багато іншого.