друк на атласі /сатині /нейлоні /шифоні
Лента для нагородження

Тираж: від 10 шт

Матеріал100% атлас

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Подушка брендована

Тираж: від 10 шт

Матеріал100% атлас

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Друк на шифоні

Тираж: від 1 шт

Матеріал100% шифон

Тип нанесення: сублімація

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно втілили в життя понад 14 892 проектів

Друк на атласі та шифоні у Львові

Атлас - неймовірно гладка і приємна на дотик тканина. Принти на ній виходять дійсно яскравими і виразними, при цьому вони ніяк не впливають на саму структуру тканини. Цей шовковий матеріал відрізняється красивим приємним блиском, завдяки якому атлас не сплутаєш ні з чим.

Атлас підходить для виготовлення прапорів, вимпелів, кабінетних прапорів, штандартів, краваток, хусток, шарфиків і схожих виробів.
Ще один приємний бонус: ціна на нього порівняно невисока, що в наслідок знижує і вартість послуги з друку. Глянцевий структура тканини дозволяє фарбам виглядати дуже яскраво, насичено і радувати око.

В основному, атлас використовують для прапорів, які будуть розташовуватися усередині приміщень. Також, презентабельно і нарядно з цієї тканини виглядають настільні прапорці.

Ніжність, елегантність, напівпрозорість, оригінальність - саме ці описи ідеально характеризують тканину шифон. Шифоновий текстиль завжди і в будь-яких реалізаціях виглядає розкішно і незвично. Але окреме перевага цієї тканини - різноманітність в застосуванні і створенні виробів з неї. Крім ошатною легкого одягу, шифон прекрасно впишеться в оформлення Вашого інтер'єру.

До одним з найбільш поширених замовлень відносяться друк на шифоні для елегантних жіночих суконь, хусток, шарфиків, штор, а також для інтер'єру.

Ми надаємо гарантію першокласного якості зображення і виконання Вашого замовлення в найкоротші терміни.