друк на атласі /сатині /нейлоні /шифоні
Стрічка атласна для нагородження

Тираж: від 10 шт

Матеріал100% атлас

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Подушка брендована

Тираж: від 10 шт

Матеріал100% атлас

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Друк на шифоні

Тираж: від 1 шт

Матеріал100% шифон

Тип нанесення: сублімація

детальніше
Друк на атласних стрічках

Ширина стрічки, мм: 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80 

Тип нанесення: сублімація, термотрансфер

Мінімальне замовлення: 100 м.п.

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Друк на атласі та шифоні у Львові

Друк на атласі

Атлас - неймовірно гладка і приємна на дотик тканина. Принти на ній виходять дійсно яскравими і виразними, при цьому вони ніяк не впливають на саму структуру тканини. Цей шовковий матеріал відрізняється красивим приємним блиском, завдяки якому атлас не сплутаєш ні з чим.

Атлас підходить для виготовлення прапорів, вимпелів, кабінетних прапорів, штандартів, краваток, хусток, шарфиків і схожих виробів.
Ще один приємний бонус: ціна на нього порівняно невисока, як наслідок - низька вартість послуги з друку. Глянцева структура тканини дозволяє фарбам виглядати дуже яскраво, насичено і радувати око.

В основному, атлас використовують для прапорів, які будуть розташовуватися усередині приміщень. Також презентабельно і нарядно з цієї тканини виглядають настільні прапорці.

Перенесення зображення на стрічку виконується термо-сублімаційним (повноколірнеий) та термотрансферним (одноколірний) способами друку.

Сублімаційний друк. Базовий колір стрічки – білий. Ширина – від 2 до 8 см. Зображення повноколірне, стійке до зношування та прання.

Термотрансферний друк. Базовий колір стрічки – білий і чорний. Ширина – від 2 до 8 см. Зображення одноколірне. При виготовленні текстильних бірок, стрічку за потреби розрізають термо-ножем, то ж Ви отримаєте етикетку готову до розміщення на Вашій продукції.

Друк на сатині 

Сатин - тканина, що за зовнішнім виглядом схожа до атласу, шовку. Полотно виготовлене з бавовняної нитки, м'яке, дешеве. Сатинова тканина вирізняється блиском, вона приємна на дотик. Щільність нитки становить 80-130 ниток на 1 см2.

Здебільшого сатинову тканину використовують для пошиття комплектів постільної білизни. Також при виготовленні одягу. Зокрема, суконь, галстуків, краваток.

Друк на шифоні

Ніжність, елегантність, напівпрозорість, оригінальність - саме ці риси ідеально характеризують тканину шифон. Шифоновий текстиль завжди і в будь-яких реалізаціях виглядає розкішно і незвично. Але окрема перевага цієї тканини - різноманітність в застосуванні і створенні виробів з неї. Крім ошатного легкого одягу, шифон прекрасно впишеться в оформлення Вашого інтер'єру.

До одних з найбільш поширених замовлень відносяться друк на шифоні для елегантних жіночих суконь, хусток, шарфиків, штор, а також для інтер'єру.

Замовити друк на атласі, друк на шифоні у Львові

У компанії Лідер-М маєте змогу замовити друк на атласі, друк на шифоні у Львові. Замовити можете навіть, не виходячи з дому, за телефоном, або оформивши заявку на сайті. Здійснимо доставку у будь-який куточок України. Ми надаємо гарантію першокласного якості зображення і виконання Вашого замовлення в найкоротші терміни.