Друк на холсті ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
синтетичний матовий 240 гр/м2
детальніше
синтетичний глянцевий 240 гр
детальніше
натуральний 340 гр
детальніше
натуральний 340 гр
детальніше
натуральний латекс
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Друк на холсті чи полотні ціна у Львові

Хочете замовити друк на полотні? Ціна має значення? Телефонуйте або приходьте до нас в офіс - наша злагоджена команда виконає друк фотографій на полотні або репродукцію картини відповідно до вашим бюджетом. Звичайно ж, в встановлених рамках.

Друк на полотні: ціна та матеріали

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому пропонуємо реальну можливість заощадити - замовити друк на полотні дешево. Хіба це можливо, спитаєте ви. З нами - так! І напевно вам не раз доводилося стикатися з подібного роду оголошеннями: «Дешева друк на полотні. Львів» або «Друк на полотні: ціна мізерна», коли насправді під невисокою ціною ховаються високі розцінки на послуги. У нас все по-чесному: друк на полотні дешево, швидко і якісно.

Отже, картина або фотографія обрана, всі ваші побажання почуті. Перехід до основної частини роботи: комп'ютерна обробка цифрового исходника за допомогою програм, призначених для цих цілей.

Художня обробка зображення, корекція, ретуш, додавання спецефектів - це невід'ємна частина нашої роботи. Чи буде це точна копія оригіналу або зображення, що докорінно змінило первісний варіант, залежить від вашої фантазії та креативного підходу. Цей етап особливо важливий і тому, що саме від якості цифрового малюнка і матеріалу залежить якість зображення на полотні.

В якості основи наша компанія використовує синтетичний полотно з матовою поверхнею щільністю 390г / м2. Вибір на користь даного матеріалу зроблений не випадково, адже за рахунок своєї структури такої полотно забезпечує точну імітацію художнього зображення. Потім отримане зображення наноситься на полотно пігментними чорнилами на водній основі широкоформатного струменевого принтера тм Епсон.

Широкоформатний друк на полотні у Львові

Друк на холсті дозволяє отримати досить насичені зображення, при цьому найбільш точно передаючи все колірні відтінки і півтони. Друк на картин на полотні відмінно підходить для стилізації фотознімків під живипис, а також для виготовлення репродукцій картин, написаних в цій техніці. Також це цікавий і неординарний подарунок на будь-яке свято. Крім того, це чудовий спосіб прикрасити свій власний інтер'єр. Замовляйте друк на холсті у "творців" компанії Лідер-М!!!