Друк на холсті ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Холст з друком натуральний 350 гр/м2
від 472грнза 1 м2
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Друк на холсті чи полотні ціна у Львові

Хочете замовити друк на полотні? Ціна має значення? Телефонуйте або приходьте до нас в офіс - наша злагоджена команда виконає друк фотографій на полотні або репродукцію картини відповідно до вашим бюджетом. Звичайно ж, в встановлених рамках. 

Сучасні технології весь час розвиваються. У дизайні інтер'єрів з'явилося такий напрямок як полотна з різними зображеннями. При цьому можна придбати найрізноманітніші вироби - репродукцій картин до цілого полотна на стіну. Можна замовити не просто друк зображення, а й хост в підрамнику. Його можна просто повісити на стіну, або вставити в красиву раму.

У нашій компанії можна замовити будь-яке зображення на вибір клієнта, також купити полотно для друку без нанесення малюнка. Придбати його можна саме тих розмірів, який потрібен. Друк на полотні дозволить прикрасити приміщення або розмістити внутрішню рекламу в торговому або діловому центрі.

Вибране зображення наноситься на полотно, виготовлений з натуральних матеріалів. На відміну від синтетичних або штучних - це більш екологічно в місцях, де постійно знаходяться люди. Для друку на полотні використовуються спеціальні фарби - натуральні пігментні, на які дається гарантія від вицвітання і втрати кольору. До того ж ці фарби безпечні для навколишнього середовища і людей.

Максимальна ширина полотна становить 210 см, що дає можливість створювати цілі панно на стіну.

Друк на полотні: ціна та матеріали

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому пропонуємо реальну можливість заощадити - замовити друк на полотні дешево. Хіба це можливо, спитаєте ви. З нами - так! І напевно вам не раз доводилося стикатися з подібного роду оголошеннями: «Дешева друк на полотні. Львів» або «Друк на полотні: ціна мізерна», коли насправді під невисокою ціною ховаються високі розцінки на послуги. У нас все по-чесному: друк на полотні дешево, швидко і якісно.

Отже, картина або фотографія обрана, всі ваші побажання почуті. Перехід до основної частини роботи: комп'ютерна обробка цифрового исходника за допомогою програм, призначених для цих цілей.

Художня обробка зображення, корекція, ретуш, додавання спецефектів - це невід'ємна частина нашої роботи. Чи буде це точна копія оригіналу або зображення, що докорінно змінило первісний варіант, залежить від вашої фантазії та креативного підходу. Цей етап особливо важливий і тому, що саме від якості цифрового малюнка і матеріалу залежить якість зображення на полотні.

В якості основи наша компанія використовує синтетичний полотно з матовою поверхнею щільністю 390г / м2. Вибір на користь даного матеріалу зроблений не випадково, адже за рахунок своєї структури такої полотно забезпечує точну імітацію художнього зображення. Потім отримане зображення наноситься на полотно пігментними чорнилами на водній основі широкоформатного струменевого принтера тм Епсон.

Широкоформатний друк на полотні у Львові

Друк на холсті дозволяє отримати досить насичені зображення, при цьому найбільш точно передаючи все колірні відтінки і півтони. Друк на картин на полотні відмінно підходить для стилізації фотознімків під живипис, а також для виготовлення репродукцій картин, написаних в цій техніці. Також це цікавий і неординарний подарунок на будь-яке свято. Крім того, це чудовий спосіб прикрасити свій власний інтер'єр. Замовляйте друк на холсті у "творців" компанії Лідер-М!!!