Виготовлення трафаретів у Львові - Лідер-М
Трафарет з прозорого пластику ПЭТ веролайт 0,5 мм

Матеріал: пластик веролайт товщина 0,5мм

детальніше
Трафарет з металу оцинковка 0.8 мм
детальніше
Трафарет з картону
детальніше
Трафарет з плівки
детальніше
Трафарет з акрилу
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Виготовлення трафаретів у Львові - Лідер-М

Трафарети є не тільки популярним, але і найдоступнішим інструментом для рекламування товару і залучення клієнтів. За допомогою трафаретів можна створити яскраву і привабливу зовнішню рекламу. А інтер'єрна реклама, створена за допомогою трафаретів, стане відмінним доповненням до декору приміщення. Що зобразити в рекламі на асфальті? Короткий текст і контактна інформація у вигляді телефону і сайту на трафареті. Добре б ще додати невелику графіком. Таку рекламу побачать зрозуміють і запам'ятають. Наприклад тонку невелику металеву стрілку краще виготовити окремо, в подальшому її можна міняти на місці фарбування.

Використовувати рамку, виділити фон? Так, якщо дозволяє бюджет. Трафарет рамки з металу замовляється додатково. Як заощадити? Досить просто обвести балончиком з яскравою фарбою іншого кольору по контуру Вашого металевого трафарету тонкою лінією.

Як визначиться з розмірами? Для реклами на асфальті краще виготовляти металеві трафарети середніх розмірів приблизно 60 на 50 см. Чому? Великий трафарет дуже громіздкий його незручно носити, ціна буде вище. На рекламу на асфальті йде дуже багато фарби обов'язково враховуйте це.

Види трафаретів

Трафарети, які виготовляються в наших майстернях, можна класифікувати за двома ознаками: по застосуванню і за складністю виконання шаблону. По застосуванню трафарети діляться на одноразові і багаторазові.

А за складністю виконання - на одношарові і багатошарові. Також ми маємо в своєму розпорядженні великою кількістю готових трафаретів букв, цифр, різних дорожніх знаків і т.д.

Матеріали для трафаретів

Ми можемо виготовити трафарет з будь-якого матеріалу. Асортимент матеріалу для шаблонів дуже різноманітний:

 • папір
 • самоклейка-плівка
 • картон
 • пластик ПЕТ

Ми виготовимо шаблон з твердих або гнучких матеріалів (пластика, картону, оргскла, ДСП, ДВП та ін.) За технологією лазерного різання. Але найпопулярнішим видом є ударостійкий пластик ПЕТ. Для одноразового використання відмінно підійдуть трафарети самоклеючі на основі плівки Oracal. Одноразові трафарети виготовляються за технологією плоттерной різання.

Різновиди трафаретів

 Ви можете замовити трафарети:

 • для декоративної штукатурки,
 • для розпису вітражів,
 • для транспорту,
 • для реклами на асфальті,
 • для тканини,
 • для наклейок,
 • для творчості

Де на вулиці застосовувати металеві трафарети для реклами на асфальті? Біля виходів з метро, ​​всюди де є велика прохідність людей. Вибирайте рівні ділянки асфальту це відіб'ється на якості зображення. Фарбувати найзручніше з балончиків 2 контрастних кольорів. Реклама на асфальті пофарбована через металевий оцинкований трафарет, найвищої якості.

Які трафарети для асфальту служать довше? Однозначно металеві, з такого металу як оцинкована і нержавіюча сталь. Справа в тому що, фарби якими наносять рекламу на асфальті містять розчинники і різні хімічні речовини які, роз'їдають пластик, і щільний картон.

Фарба швидко налипає багатьма шарами на рекламний трафарет з металу. Вона легко видаляється розчинником, ацетоном або викруткою. Металевий трафарет підходить для фарбування будь-яких поверхонь, він досить тонкий і жорсткий, має невелику вагу його легко носити собою. Замовивши ручку Ви збережете руки чистими. Перед нанесенням фарби закрийте металеву транспортувальну ручку, папером або пакетом що б зберегти її чистою для подальшої перенесення.

Порівняння трафаретів з металу і пластикових з ПВХ. Пластик витримує до 30 забарвлень, на нього налипне фарба шарами, текст стає читаним. Відбивати викруткою фарбу не вийде, і пластик доведеться викидати. Металевий трафарет можливо очистити розчинником. Пластик необхідно притиснути завдаючи рекламу на асфальт, що б його не здуло вітром, а при вертикальній фарбування необхідно приклеювати бо він занадто легкий. Екологічно чиста реклама на асфальті без застосування фарб. Під сильним напором води через оцинкований металевий трафарет товщиною від 5 мм вимивається текст або зображення. Якщо в якості матеріалу використовувати метал тонше, він просто порветься, від напору води. У контрасті з брудним асфальтом чиста реклама зберігає навколишнє середовище і викликає захоплення і інтерес у перехожих.