Виготовлення трафаретів у Львові - Лідер-М
Трафарет з прозорого пластику ПЭТ веролайт 0,5 мм

Матеріал: пластик веролайт товщина 0,5мм

детальніше
Трафарет з плівки
детальніше
Трафарет з акрилу
детальніше
Трафарет з картону
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Виготовлення трафаретів у Львові - Лідер-М

Трафарети є не тільки популярним, але і найдоступнішим інструментом для рекламування товару і залучення клієнтів. За допомогою трафаретів можна створити яскраву і привабливу зовнішню рекламу. А інтер'єрна реклама, створена за допомогою трафаретів, стане відмінним доповненням до декору приміщення.

Що зобразити в рекламі на асфальті? Короткий текст і контактна інформація у вигляді телефону і сайту на трафареті. Добре б ще додати невелику графіком. Таку рекламу побачать зрозуміють і запам'ятають. Наприклад тонку невелику металеву стрілку краще виготовити окремо, в подальшому її можна міняти на місці фарбування.

Використовувати рамку, виділити фон? Так, якщо дозволяє бюджет. Трафарет рамки з металу замовляється додатково. Як заощадити? Досить просто обвести балончиком з яскравою фарбою іншого кольору по контуру Вашого металевого трафарету тонкою лінією.

Як визначиться з розмірами? Для реклами на асфальті краще виготовляти металеві трафарети середніх розмірів приблизно 60 на 50 см. Чому? Великий трафарет дуже громіздкий його незручно носити, ціна буде вище. На рекламу на асфальті йде дуже багато фарби обов'язково враховуйте це.

Види трафаретів

Трафарети, які виготовляються в наших майстернях, можна класифікувати за двома ознаками: по застосуванню і за складністю виконання шаблону. По застосуванню трафарети діляться на одноразові і багаторазові.

А за складністю виконання - на одношарові і багатошарові. Також ми маємо в своєму розпорядженні великою кількістю готових трафаретів букв, цифр, різних дорожніх знаків і т.д.

Матеріали для трафаретів

Ми можемо виготовити трафарет з будь-якого матеріалу. Асортимент матеріалу для шаблонів дуже різноманітний:

 • папір
 • самоклейка-плівка
 • картон
 • пластик ПЕТ

Ми виготовимо шаблон з твердих або гнучких матеріалів (пластика, картону, оргскла, ДСП, ДВП та ін.) За технологією лазерного різання. Але найпопулярнішим видом є ударостійкий пластик ПЕТ. Для одноразового використання відмінно підійдуть трафарети самоклеючі на основі плівки Oracal. Одноразові трафарети виготовляються за технологією плоттерной різання.

Різновиди трафаретів

 Ви можете замовити трафарети:

 • для декоративної штукатурки,
 • для розпису вітражів,
 • для транспорту,
 • для реклами на асфальті,
 • для тканини,
 • для наклейок,
 • для творчості

Де на вулиці застосовувати металеві трафарети для реклами на асфальті? Біля виходів з метро, ​​всюди де є велика прохідність людей. Вибирайте рівні ділянки асфальту це відіб'ється на якості зображення. Фарбувати найзручніше з балончиків 2 контрастних кольорів. Реклама на асфальті пофарбована через металевий оцинкований трафарет, найвищої якості.

Які трафарети для асфальту служать довше? Однозначно металеві, з такого металу як оцинкована і нержавіюча сталь. Справа в тому що, фарби якими наносять рекламу на асфальті містять розчинники і різні хімічні речовини які, роз'їдають пластик, і щільний картон.

Фарба швидко налипає багатьма шарами на рекламний трафарет з металу. Вона легко видаляється розчинником, ацетоном або викруткою. Металевий трафарет підходить для фарбування будь-яких поверхонь, він досить тонкий і жорсткий, має невелику вагу його легко носити собою. Замовивши ручку Ви збережете руки чистими. Перед нанесенням фарби закрийте металеву транспортувальну ручку, папером або пакетом що б зберегти її чистою для подальшої перенесення.

Порівняння трафаретів з металу і пластикових з ПВХ.

Пластик витримує до 30 забарвлень, на нього налипне фарба шарами, текст стає читаним. Відбивати викруткою фарбу не вийде, і пластик доведеться викидати. Металевий трафарет можливо очистити розчинником. Пластик необхідно притиснути завдаючи рекламу на асфальт, що б його не здуло вітром, а при вертикальній фарбування необхідно приклеювати бо він занадто легкий.

Екологічно чиста реклама на асфальті без застосування фарб. Під сильним напором води через оцинкований металевий трафарет товщиною від 5 мм вимивається текст або зображення. Якщо в якості матеріалу використовувати метал тонше, він просто порветься, від напору води. У контрасті з брудним асфальтом чиста реклама зберігає навколишнє середовище і викликає захоплення і інтерес у перехожих.

Виготовлення трафаретів у Львові
Трафарет це універсальний інструмент для нанесення фірмових логотипів, рекламних і технічних написів на різні поверхні і матеріали.

Трафарети використовуються:

 • в промисловості при нанесенні маркування;
 • в логістиці і на транспорті - символи, номера і різні технологічні написи;
 • в дизайні і декоруванні квартир і будинків, офісів, закладів розважального характеру;
 • в комерційній рекламі на вулицях і зовнішніх носіях.

Для перенесення зображення досить прикласти трафарет до місця нанесення і перенести фарбу на поверхню з балончика або валиком.

Наша компанія пропонує виготовлення трафаретів двох видів.

 • багаторазовий трафарет
 • металевий трафарет

Виготовляємо металеві трафарети з нержавіючої сталі і конструкційної сталі Ст3 в Воронежі! Металеві трафарети самі довговічні. Не схильні до дії хімічних речовин, що містяться у фарбах. Залишки фарби легко очищаються з поверхні трафарету розчинником або ацетоном.
Металевий трафарет виготовляється зі сталі товщиною 0,6 ... 1 мм. Може бути довільної форми, містити логотипи, текстову інформацію, рісункі.

Трафарети з пластиків
Виготовляється з твердих матеріалів для багаторазового нанесення зображення.

Трафарети великих розмірів виготовляються фрезерної різкій ПВХ-пластиків товщини від 3 до 5 мм. Виходить легкий, міцний трафарет, який дозволяє зробити нанесення кілька десятків разів.

Добре підходять для нанесення на плоскі поверхності.Для невеликих трафаретів оптимальним рішенням є виготовлення трафарету з ПЕТ (Поліетилентерефталат, англ. Polyethyleneterephthalate (PET), відомий як лавсан, поліестер) 0.5, 0.7 або 1 мм методом лазерного різання.

ПЕТ має достатню міцність і гнучкість для багаторазового використання трафарету і при цьому може використовуватися для нанесення зображення на вигнуті поверхності.Трафарети, виготовлені з пластику мають обмежений термін служби.

Згодом налиплого фарба і хімічні речовини, що входять до її складу, руйнують матеріал і погіршують якість перенесення зображення. Металеві трафарети служать набагато довше. Фарбу досить легко можна очистити ацетоном.

Загальною особливість виробництва трафаретів є використання спеціальних «трафаретних» шрифтів, що мають форму символів, яка утримує букви і не дозволяє випадати елементів з трафарету.

Трафарет з магнітного вінілу
Виготовляємо трафарети з магнітного вінілу. Ширина рулону магнітного вінілу 620 мм, товщина 0,7 мм.

Одноразовий трафарет
Являє собою спеціальну трафаретний плівку Oracal, в якій методом плоттерной різання прорізані букви і графічні елементи. Плівка має ослаблений клейовий шар, що дозволяє легко перепозиціонувати її на поверхності.

Такой вид трафарету призначений для одноразового застосування. При цьому завдяки еластичності плівки можливе перенесення фарби на вигнуті і складні поверхні, дозволяє отримувати високоякісні складні візерунки, наприклад, в декорі приміщень.