Друк флаєрів у Львові від 1000 шт | Лідер-М
Флаєр євроформат 99х210мм

Тираж: за 1000 шт

Друк: двохсторонній 4+4

Папір: крейдований папір 130 г/м2

Ламінація: без ламінації

детальніше
Флаєр формату А5 (148х210мм)

Тираж: за 1000 шт

Друк: двохсторонній 4+4

Папір: крейдований папір 130 г/м2

Ламінація: без ламінації

детальніше
Флаєр формату А6 (105х148мм)

Тираж: за 1000 шт

Друк: двохсторонній 4+4

Папір: крейдований папір 130 г/м2

Ламінація: без ламінації

детальніше
Флаєр формату А7 (70х100мм)

Тираж: за 1000 шт

Друк: двохсторонній 4+4

Папір: крейдований папір 130 г/м2

Ламінація: без ламінації

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Друк флаєрів Львів - Лідер-М

Флаєр — це рекламна листівка, яка має яскраве оформлення, оригінальний продаючий дизайн, що інформує потенційного клієнта про акцію чи знижку. Сьогодні все частіше до нас звертаються в місті Львові клієнти, яким треба провести роздачу флаєрів у зв’язку з відкриттям салону меблів, ресторану, інформуванням про гарячі путівки, тощо. Розмір флаєра підібраний таким чином, щоби зручно було його роздавати перехожим, передаючи з рук в руки. Основна ціль цієї листівки - це зацікавити перехожого своїм дизайном за якомога швидше.

Як замовити роздрук флаєрів дешево

Компанія Лідер-М запропонує вам друк флаєрів у Львові за доступною ціною. Ми створимо вам унікальний дизайн з вашою пропозицією, яка стане дієвим інструментом залучення клієнтів. Якщо Вам потрібна доставка флаєрів у Ваш офіс,ми можемо організувати Вам велокур'єра або передати продукцію через перевізника Нова Пошта по Україні.

Виготовлення флаєрів у Львові триває протягом 3-4 днів. Друк флаєрів відбівається цифровим або офсетним сбособом. Замовити дешевий друк флаєрів у нашій компанії Лідер-М - це крок до успіху Вашої промоактивності. Адже в нас послуга друку єврофлаєрів коштує недорого, є доступною при замовленні завчасно.

Дуже часто в нас замовляють терміновий друк флаєрів на цифровому принтері, так би мовити, «на завтра». Реалізуючи терміновий друк,  наша команда готова за короткий термін перетворити звичайний білий аркуш у повноцінний інструмент з маркетингу. Якщо у Вас залишилися сумніви, чи потрібно замовляти рекламний флаєр?! Який формат флаєра слід обрати?! Кошти, вкладені в друк флаєрів у Львові,  гарантовано принесуть очікуваний результат.

Виготовлення флаєрів у Львові

Наша друкарня підходить до вирішення роздруку флаєра з усією відповідальністю. В нашому офісі на вул. Зеленій, що у Львові, можна замовити від 1000 флаєрів з власним дизайном або через сайт, надіславши нам заявку. Наше виробництво завдяки оптимізації друку в збірному тиражі запропонує Вам дешеву ціну.

Ми також застерігаємо, що не варто заощаджувати на власному іміджі та шукати дешевші варіанти у випадку, коли треба попасти в певний колір (пантон), тощо. У нас часто замовляють підприємства флаєри у Львові, також  райони - Жовква, Тернопіль, Буськ, Ужгород, Городок, Стрий, Броди, Пустомити, Трускавець та інші  з доставкою через Нову пошту.