Виготовлення скотчу з логотипом ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
скотч шириною 24 мм
детальніше
скотч 48 мм ширина
детальніше
скотч шириною 72мм
детальніше
скотч Акція 48х66
детальніше
скотч Акція 24мм х66 м
детальніше
скотч кольоровий 48х35 м
детальніше
бренд скотч
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Скотч з лого

При доставці продукції до клієнта пакування пошкоджується, внаслідок чого втрачає презентабельний вигляд або йому просто бракує яскравого акценту? Пропонуємо Вам замовити скотч з друком логотипу на ньому.

За твердженням Вікіпедії, скотч - плівкова стрічка з клейовим покриттям, що застосовується в побуті та на виробництві; технологічно використовує явище адгезії (лат. adhaesio - прилипання, зчеплення). Скотч - це жаргонна назва клейкої стрічки, яка міцно утвердилась у розмовному мовленні населення. В українській мові натрапляємо й на інші цікаві, проте не настільки частовживані, відповідники на позначення цієї речі, як-от: липок, липучка, налипач, липень, липач, беручка. В поліграфії активно використовуються наступні найменування: пакувальний скотч, скотч-плівка, обгортковий скотч.   

Переваги липкої стрічки з логотипом

Клейка стрічка з інформацією має велику кількість плюсів у порівнянні з іншими пакувальними елементами:

  • робить упаковку впізнаваною та більш інформативною;
  • є чудовим захистом від підробок, незаконного розкриття та недобросовісних конкурентів;
  • служить для захисного або декоративного покриття предметів;
  • забезпечує додаткову міцність, надійність упакування при транспортуванні, розвантаженні та зберіганні продукції (виділяє товар з-поміж інших на складі);
  • необмеженість кольорів друку;
  • вологостійкість;
  • стійкість до температурних перепадів;
  • брендування скотчу робить його яскравим і потужним рекламоносієм. 

Компанія Лідер-М у Львові пропонує Вам якісний скотч з логотипом. Можливе нанесення будь-якої інформації, необхідної клієнту.Нерідко замовляють скотч для склеювання крафтових коробок. Широко використовується для логістичних потреб.

Скотч з логотипом  - недорогий, але високоякісний елемент, який надає пакуванню показного зовнішнього вигляду та надійно захищає його від різноманітних пошкоджень. 

Як замовити бренд-скотч

Якщо пакуванню для Ваших товарів бракує яскравої родзинки, виразного акценту - телефонуйте просто зараз до наших клієнт-менеджерів або залишайте запит на сайті і отримаєте не лише корисну річ для щоденного використання, але й активну рекламу Вашого бренду. Маєте можливість замовити скотч з логотипом різної ширини (24мм, 48мм, 72мм) і в різній кольоровій гамі (жовтий, червоний, білий, синій, зелений, чорний тощо). Для нанесення логотипу потрібно виготовити кліше, одне на всю партію. Нанесемо будь-яке зображення, реалізуємо всі побажання замовника, втілимо найскладніші дизайнерські рішення. Звертайтесь!