Сигнальний жилет львів | купити сигнальний жилет з логотипом
Жилет безпеки 01691

Доступні кольори:  

Тираж: від 10 шт

Матеріал: 100% поліестер

Тип нанесення: термоперенос/вишивка

детальніше
Жилет безпеки 92858

Доступні кольори:  

Тираж: від 10 шт

Матеріал: 100% поліестер

Тип нанесення: термоперенос/вишивка

детальніше
Жилет безпеки KIDS 2888

Доступні кольори:  

Тираж: від 10 шт

Матеріал: 100% поліестер

Тип нанесення: термоперенос/вишивка

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Сигнальний жилет з лого

Сигнальний жилет – один з найпоширеніших видів спецодягу, це одяг зі спеціальними світловідбиваючими елементами. Сигнальний жилет відрізняється своєю практичністю і універсальністю. Він легко піддається пранню і чищенню, при цьому не вимагає  особливих умов зберігання та догляду. У цьому одязі відсутня розмірна сітка, що істотно спрощує її носіння. Сигнальний жилет можна одягнути як поверх теплого зимового одягу, так і поверх легкого літнього.

Світловідбиваючі жилети легко підігнати під будь-який розмір за допомогою липучок. Варто зазначити, що сигнальний одяг останнім часом став дуже популярним у автовласників, адже він дозволяє істотно забезпечити безпеку водія в нічний час на дорозі під час ремонту автомобіля. Необхідний сигнальний жилет для пішоходів у нічну пору, щоб убезпечити їх від наїзду авто. Доречним жилет зі світловідбиваючими елементами є і для велосипедистів, яких теж важко помітити на дорозі в темну пору доби.

Технологоія нанесення зображень на жилети світловідбиваючі

Технологія нанесення зображень та логотипів є різна:

  - шовкографія;

  - сублімація;

  - термоперенос плівки;

  - флексплівок;

  - прямий друк;

Як замовити сигнальний жилет з лого

Замовити сигнальний жилет з лого Ви можете в компанії Лідер-М. Телефонуйте за вказаними контактами, заповняйте форму для зворотнього зв'язку на сайті, або ж завітайте до нашого офісу. Сигнальний жилет з лого - це Ваша безпека, безпека Ваших працівників, колег. Як відомо, на безпеці не можна економити. Тож звертайтесь та замовляйте світловібиваючі жилети.