Друк бірок, пломб, ярликів ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Стандартные, 90х50 мм (двусторонние)
детальніше
Квадратные, 55х55 мм (двусторонние)
детальніше
Круглые, ø50 мм (односторонние)
детальніше
Круглые, ø50 мм (двусторонние)
детальніше
Евробирки, 180х50 мм (односторонние)
детальніше
Евробирки, 180х50 мм (двусторонние)
детальніше
Ярлики картонні навісні
детальніше
Бірка з індивідуальною висічкою
детальніше
Прозрачные бирки, 90х50 мм (односторонние)
детальніше
Прозрачные евробирки, 180х50 мм (односторонние)
детальніше
Прозрачные бирки, 55х55 мм (односторонние)
детальніше
Петлі пластикові і стрілки для рослин
детальніше
Пластикові ярлики для кабелів (маркування)
детальніше
Бірка фігурна
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Бірки і ярлики

Бірка - це навісний ярлик, що містить короткі відомості про товар - найменування, торговий знак та місцезнаходження компанії-виробника, склад, ціна, основні характеристики та т.д. Бірки - це найкраща можливість розповісти покупцеві про ваш товар. Вони являють собою спеціальний друкований продукт, на якому розташовується вся необхідна інформація для клієнта: про товар, про розмір, про особливості догляду, а також склад тканини. Давно минули часи нудних безбарвних бірок! Ми за яскравість і оригінальність!

І пропонуємо вам оперативне виготовлення будь-яких тиражів бірок на замовлення. Нижче представлений асортимент форматів, які друкуються в нашій друкарні. Додатково пропонуємо вам дизайнерське оформлення. Наші дизайнери запропонують вам оптимальний варіант бірки, а також допоможуть підібрати розмір. Таким чином, бірки нашого виробництва допоможуть вам досягти головної мети - донести до вашого клієнта вичерпну інформацію, яка допоможе йому в експлуатації придбаного у вас товару.

На бірках ювелірних виробів також вказується вид дорогоцінного металу і матеріалу вставки, проба, маса прикраси в грамах і штамп ОТК. У перстнів визначається діаметр, а у ланцюжків і браслетів - довжина.

При друку бірок і ярликів використовують щільний дизайнерський папір. Тираж виробів може бути різним - від декількох екземплярів до сотень тисяч копій. Кращі бірки і ярлики отримують методом цифрового друку.

Стильна бірка підносить річ у вигідному ракурсі, привертаючи увагу покупця до художніх особливостів виробів. Поступова обробка ярлика лаком і металізованими фарбами створює відчуття розкоші і шику. За бажанням клієнта виконується ламінування поверхонь і установка люверсів.

Технічні дані

Виготовлення бірок виконується будь-яким тиражем від 50 штук, термін - 3 робочих дні. Бірки друкуються в таких розмірах: прямокутні 90х50 мм, квадратні 55х55 мм, евробірки 180х50 мм і круглі діаметром 50 мм. Цифровий повноколірний друк здійснюється з однієї або обох сторін на крейдованому матовому папері щільністю 350 г/м2 або дизайнерському картоні (крім круглих).  Окрім цього, можна замовити односторонній друк прозорих бірок на матовому синтетичному матеріалі (крім круглих). У додаткових опціях можна вибрати ламінацію, обрізку кутів. Для стандартних, квадратних і євробірок доступна кругла або фігурна форма отвору, для круглих і прозорих бірок - тільки круглий отвір. Він розміщується посередині короткої сторони бірки, в квадратних виробах круглий отвір розташовується в кутку. Для круглих отворів доступні люверси золотистого кольору.