КЕПКИ ПАПЕРОВІ. КЕПКИ З КАРТОНУ ДРУК КЕПОК КОЗИРЬКИ
Кепка картонна тип 1 Козирок

Мінімальний тираж: від 100 шт

Матеріал: картон 250 гр/м2

Друк: 4+0, ламінація 

 

 

 

детальніше
Кепка картонна тип 2 Бейзболка

Мінімальний тираж: від 100 шт

Матеріал: картон 250 гр/м2

Друк: 4+0, ламінація 

детальніше
Кепка картонна тип 1Бейзболка

Мінімальний тираж: від 100 шт

Матеріал: картон 250 гр/м2

Друк: 4+0, ламінація 

детальніше

Кепки картонні з друком у Львові

Виготовлення паперових кепок для вашого заходу — хороший спосіб проявити турботу про його учасників, адже кепки не лише несуть рекламу, але і реально захищають очі і голову від пекучого сонця! Також картонні кепки допоможуть виділити ваших промоутерів в людних місцях: в метро, в крупних торгівельних центрах. Кепки, бейсболки з логотипом і контактною інформацією для рекламних акцій. Друк логотипу, реклами на кепках, бейсболках. Бейсболки для промо-акцій компанії звертаються до користувача в свого роду на прогулянці і служать, як рекламний щит або мобільна реклама для вашої компанії. 

Виготовлення паперових кепок у Львові. Ви можете використовувати їх в якості частини загальної форми для вашої команди. Ви можете передавати їх в якості подарунків на виставках або для клієнтів у зв'язку із завершенням роботи.

Увага! Ціни на сайті можуть відрізнятися від ціни продукції на поточний момент. Вартість уточнюйте у менеджера по електронній пошті або по телефону, так як вони можуть змінюватися зі зміною цін на витратні матеріали та відрізнятися від цін вказаних на сторінках сайту. Надрукувати паперові кепки, бейсболки з вашою рекламою є досить недорогим, але при цьому дуже дієвим видом реклами. Вони допоможуть заявити про вас під час проведення масових свят, виборів, презентацій або змагань. Ознайомити з вашому бізнесом максимальну кількість нових клієнтів, достатньо лише кинути погляд на паперову кепку з нанесенням логотипу.