Виготовлення брошури, друк брошури Львів ᐉ Лідер-М
Каталог на скобу

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір/дизайнерський картон

Згинання: 1 згин

детальніше
Каталог на пружину

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір/дизайнерський картон

Згинання: немає

детальніше
Каталог на термобіндер

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір

Згинання: 1 згин

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Брошури, каталоги | Виготовлення Лідер-М

Брошури та каталоги - це рекламна продукція, яка є важливою складовою візуального образу Вашої компанії.

Каталог - це довідковий або рекламний виріб,що містить в собі перелік предметів і послуг певної організації. 
Каталог необхідний, щоб розповісти потенційним покупцям про Ваші новинки, ціни і в загальному про речі, які виготовляє, чи послуги, які надає Ваша компанія .
В даних виробах Ви можете вказати найголовнішу, найцікавішу інформацію в розширеному вигляді. Можна обрати каталоги різних типів. Різний спосіб зшивання каталога:

  • на скобу
  • на пружину
  • на термобіндер

Ще ці вироби дають можливість зацікавити потенційного клієнта під час очікування. І каталог, і брошура здатні підсилити або послабити враження у Вашій фірмі, тому дизайн і друк каталогу або брошури повинні бути виконані на вищому рівні. 

Послуги дизайнера

Тому, при виготовленні друку брошур і каталогів дизайнери Лідер-М завжди стежать за тим, щоб були враховані всі Ваші побажання. Крім того, якщо у Вас є конкретне уявлення про зовнішній вигляд даної продукції, ми завжди готові запропонувати Вам нові, яскраві ідеї з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми намагаємося піклуватися про те, щоб Ви завжди отримували ексклюзивну, якісну продукцію.

Замовити брошури/каталоги у Львові

Замовити брошури/каталоги у Львові можна в компанії Лідер-М. Пропонуємо розробку дизайну каталогу від А до Я. Врахуємо всі Ваші побажання. Запропонуємо оригінальні ідеї. Внесемо грамотні поправки. На виході гарантуємо якісний рекламно-інформаційний виріб, який посприяє активним і вигідним продажам товарів і послуг Вашої компанії. Для замовлення телефонуйте в компанію Лідер-М. Можна також залишити запит на сайті або завітати безпосередньо в офіс у Львові. Знаходимось на вул. Зеленій. Але доставляємо продукцію по всій Україні.
,