Друк на конвертах ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Друк на конверті С6 СКЛ
детальніше
Друк на конверті Е65 СКЛ
детальніше
Друк на конвертах С5 СКЛ
детальніше
Друк на конвертах С4 СКЛ
детальніше
Друк на конвертах С65, СКЛ
детальніше
Друк на конвертах В4 СКЛ
детальніше
Друк на крафтових конвертах
детальніше
Друк на кольорових конвертах Е65
детальніше
Друк на конвертах для автоматичного упакування
детальніше
Друк на крафтових конвертах з розширенням
детальніше
Друк на конвертах для дисків
детальніше
Друк на конвертах для дисків
детальніше
Конверти дизайнерські
детальніше
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Конверти з друком логотипу

    В сучасному електронному столітті, коли люди передають інформацію з допомогою інтернету. Конверт залишається важливим атрибутом поштової розсилки і переписки. Хоча набагато приємніше отримати візитку,буклет у фірмовому конверті,як в старі часи. Адже приємно повертаючись додому заглянути в скриньку та отримати щось приємне,ніж електронною поштою.

       В першу чергу на що зверне увагу Ваш потенційний клієнт– це  конверт фірмового зразка. І важливо підтримувати престиж. 
Останнім часом хорошим тоном в професійному спілкуванні набуло надсилання кориспонденції в конвертах з фірмовим логотипом.

    Конверт з логотипом виділить та приверне увагу до Вашого повідомлення серед звичайних білих, а ми компанія Лідер-М в цьому Вам допоможимо. Якщо Ваша компанія часто відправляє листи поштою, то фірмові конверти Вам просто необхідні. Гарний дизайн, що запам'ятовується конверта, виконаний у фірмовому стилі Вашої компанії, відразу викличе у який отримав його людини позитивну реакцію і додасть вашому листу особливу цінність.

Методи виготовлення конвертів

Конверти з логотипом ми виготовляємо шляхом офсетного друку по готовому конверту. Це зручний і швидкий спосіб виготовлення високоякісного конверта з нанесенням будь-якого зображення в стислі терміни - від 2 до 5 робочих днів, а також можливість виробництва невеликих накладів (від 1 тис. Шт.).

Максимальна кількість фарб 

Конверти з печаткою ми виробляємо шляхом офсетного друку по готовому конверту. Це зручний і швидкий спосіб виготовлення високоякісного конверта з нанесенням будь-якого зображення в стислі терміни - від 2 до 5 робочих днів, а також можливість виробництва невеликих накладів (від 1 тис. Шт.).

Максимальна кількість фарб - 6. Яущо Ваша компанія часто відправляє листи поштою, то фірмові конверти Вам просто необхідні. Гарний дизайн, що запам'ятовується конверта, виконаний у фірмовому стилі Вашої компанії, відразу викличе у який отримав його людини позитивну реакцію і додасть вашому листу особливу цінність.