Друк на банерній сітці Mesh
Друк на банерній сітці з підложкою

Матеріал: сітка 270 г/м2

Оздоблення: без люверсів, без підгинів

Двохсторонній друк: 720 dpi/8ps

 

детальніше
Друк на банерній сітці Без підложки

Матеріал: сітка 260 г/м2

Оздоблення: без люверсів, без підгинів

Двохсторонній друк: 720 dpi/8ps

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Друк на банерній сітці Mesh

Друк на банерній сітці необхідний, коли потрібно виготовити величезне полотно для завіси будівельного об’єкта або в якості рекламного брандмауера.
Друк проводиться на банерній сітці Mesh сольвентним чорнилом. Сітка набагато легше, ніж звичайне полотно (для порівняння: її вага 270 грам на 1 кв. метр, а вага банерній тканині – 440 грам на 1 кв). метр. Відповідно, сітка має меншу парусність, вона дає меншу натяжку в місцях кріплення.
Зображення на сітці виглядає повністю цілісно здалеку. Зате в приміщення, де зовні натягнута сітка, безперешкодно надходить світло.
Найчастіше банерна сітка застосовується для закриття будівельних об’єктів, як правило, в двох основних випадках: з метою реклами або для підтримання цілісності архітектурного пейзажу міста. В останньому випадку на сітку наноситься зображення будівлі.
Що стосується рекламного призначення, то великі формати на будівлях називаються брандмауерами. Вони розміщуються тільки в місцях великого скупчення людей або коли будівля, куди вішається полотно, має відмінну оглядовість з різних точок. Замовниками такої реклами виступають великі компанії, нерідко це міжнародні холдинги, рідше одиночні політики чи партії.
Ми виконуємо друк на банерній сітці шириною 1,6 і 3 метри. При виготовленні брандмауерів робимо спайку частин в цілісне полотно. Виконуємо всі види монтажних в тому числі з установкою металокаркаса, а також проводимо висотні роботи.