Друк наклейок штрихкодів ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Етикетка самоклеюча в рулоні

Тираж: від 1000 шт

Матеріал: самоклеючий папір

Ламінація: немає

детальніше
Наклейка штрих-код в рулоні

Тираж: від 1000 шт

Матеріал: самоклеючий папір

Ламінація: немає

детальніше
Пломба гарантійна саморуйнівна

Тираж: від 100 шт

Матеріал: самоклеючий папір

Ламінація: немає

детальніше
Наклейка полімерна обʼємна

Тираж: від 100 шт

Матеріал: полімерна смола

Ламінація: немає

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Друк штрих-коду та виготовлення етикеток зі штрих-кодом

Наклейка - поліграфічний виріб виготовлений з самоклейкого матеріалу, який широко використовується в рекламних цілях. Найбільш часто використовувані матеріали для виробництва наклейок: самоклейкий папір. Наклейки на папері істотно дешевше, тому їх використовують в переважній більшості випадків. Найчастіше для наклейок використовують кілька сортів паперу: матова, напівглянцова і глянцева. Розмір і кольоровість наклейки можуть бути будь-які на Ваш смак.

Друк етикеток зі штрих-кодом на замовлення

Штрих-код - це один із засобів запису,який зчитується спеціальною машиною. Виготовлення штрих-кододів виконується за допомогою різних пристроях. В компанії Лідер-М друкують дані вироби на лазерних і струменевих принтерах. Теж існують штрихові коди які складаються з геометричних фігур крапок квадратів та ін, які легко розпізнаються спецальним пристроєм. Використання штрих-кодів застосовується не лише в торгівлі для ідентифікування товару й ще на квитках та документах.

Наша компанія здійснює маркування і штрих-кодування, ми виробляємо друк наклейок та етикеток зі штрих-кодом і QR-кодом. Друк етикетки зі штрих кодом може бути поєднана з будь-якою іншою інформацією: артикулом, розміром, найменуванням, інвентарним номером, логотипом, текстом.
Для друку штрих-коду ми використовуємо тільки якісні матеріали, що самоклеяться і професійне обладнання. У нашій друкарні Ви можете замовити друк штрих коду на товар в будь-яких обсягах. Роздрукувати штрих-код по цифрам? Легко! Термін виробництва становить від 3-ох до 4-ох робочих днів. Готовий тираж етикеток зі штрих-кодом здається в рулоні, що робить простим і зручним його подальше використання. Так само ми можемо виготовити штрих-коди в листах.
Розміри етикеток для оперативного друку, в мм: 30 * 20/43 * 25/50 * 25/58 * 30/58 * 40/58 * 60/100 * 72/100 * 150

Штрих-код - невід'ємна частина будь-якої продукції

Стікер зі штрих-кодом спрощує і робить точним облік на виробництві, складах, в логістиці і торгових точках. Крім штрих-коду етикетка може містити в собі логотип, інформацію про виробника, ціни, товар і термін придатності. Існує безліч формул і різновидів матеріалів для виготовлення штрих-коду, вимоги до яких можуть висувати мережеві супермаркети, інтернет-магазини і всілякі точки збуту продукції, що поставляється Вами продукції.

Найчастіше, для друку наклейок штрих кодів, використовується лінійний штрих-код у кодуваннях EAN-8, EAN-13, UPC, Code 39, Code 128. В цілому існує близько 300 видів штрихового коду, включаючи двовимірні.

Умови та термін експлуатації етикетки зі штрих-кодом можуть бути абсолютно різні і тому велику роль відіграє підбір клейового складу, основи матеріалів і застосування відповідних барвників.

Які матеріали для друку етикеток зі штрих-кодом ми використовуємо

Основними матеріалами для виготовлення етикетки зі штрих-кодом, на сьогоднішній день, є:

  • папір (крейдований, напівглянсовий і термочутливий)
  • синтетичні плівки (вініл, поліпропілен, поліестер)
  • текстильна стрічка (сатин, нейлон, поліестер)
  • синтетичні матеріали без клейового шару (пластик, поліпласт, стронг).

Етикетки на основі паперу найчастіше використовуються для експлуатації в помірних температурах повітря і діапазонах вологості, але є винятки. Існують види етикеткової папери, застосування яких можливо в агресивних середовищах за умови короткочасної експлуатації. Наприклад, для маркування заморожених продуктів харчування.

Етикетки виготовлені з синтетичних матеріалів прийнято використовувати там, де папір не впорається. Це можуть бути умови підвищеної вологості, і довгостроковий вплив високих температур, без втрати властивостей. Модифіковані види даних матеріалів можуть бути використані там, де можутьпотрапити розчинники та технічні масла.

Текстильні етикетки застосовують виробники одягу і багатьох інших текстильних виробів для виготовлення вшивний бирки зі штрих-кодом. Текстильні штрих етикетки так само можуть бути виготовлені на клейовій і термоклеєвій основі.