Виготовлення інформаційних стендів у Львові - Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Виготовлення інформаційних стендів у Львові - Лідер-М

Будь-яка серйозна держустанова або комерційна фірма повинна мати свій інформаційний стенд з пластику чи мдф, який свідчить про шанобливе ставлення до його відвідувача або клієнта. Це є  невід'ємний атрибут, що наочно демонструє важливу інформацію.

Він може мати як рекламне призначення - містити докладні дані про товари і послуги, акцентуючи їх найбільш привабливі сторони і популяризуючи за допомогою поліграфії. Так і юридичне - інформацію про самому закладі: сертифікати, ліцензії, грамоти, підвищують престиж компанії.

Дві категорії стендів для інформації

Умовно стенди можна поділити на дві підкатегорії - стенди зі змінною або зі статичною інформацією. Перша передбачає наявність кишень, в які вставляється поліграфія. Друга - містить незмінну інформацію, нанесену безпосередньо на поверхню стенду.

На сьогоднішній день інформаційні стенди користуються величезним попитом через свого величезного спектру застосування, адже їх ціна доступна широкому колу споживачів. Так Ви можете переконатися в цьому на власному досвіді, звернувшись в нашу компанію.

Виготовлення інформаційних стендів є одним з напрямків нашої діяльності. У цьому розділі Ви можете ознайомитися з найбільш доступними моделями, які в якості фону мають зображення, нанесене на поверхню способом повнокольорового широкоформатного друку (з роздільною здатністю 720  чи 1440dpi) або за допомогою аплікації з плівки, що самоклеїться.

Таким чином розкривається необмежений креативний простір для пошуку оригінального барвистого дизайну, який у поєднанні з якісними перевіреними матеріалами може перетворити стенд в ексклюзивний презентаційний матеріал.

Як купити інформаційний стенд у Львові?

Тут Ви можете купити недорогий пластиковий інформаційний стенд або стенд інформаційний фігурний, які користується великим попитом в закладах, так чи інакше пов'язаних з дітьми (школах, садках). Для їх виробництва ми використовуємо абсолютно нетоксичний високоякісний ПВХ товщиною від 2 до 10 мм.

На окрему увагу заслуговують акриловий інформаційний стенд, який виглядає дуже вишукано і «повітряно», особливо на декоративних кріпильних елементах з віддаленням від стіни.

А також композитний інформаційний стенд, відповідний не тільки для інтер'єрного застосування, але і для вуличного. Адже він виготовляється з довговічне високотехнологічного, міцного матеріалу стійкого до впливу атмосферних явищ.

Захистити стенд від пошкоджень можна за допомогою нанесення додаткового шару ламінованої плівки.