Кишені акрилові А4/А5
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Кишені акрилові А4/А5

Акрилові кишені - обов'язковий елемент кожного куточка споживача (покупця). Туди зазвичай поміщають книгу скарг і пропозицій. В магазинах виконують роль підставок під рекламну поліграфічну продукцію: буклети, брошури, флаєри, акційні листівки тощо. Кишені з пластику прикріпляють в торговельних точках до вітрин для зберігання інформації про продукт. Шкільний стенд, класний куточок - ще одне місце застосування акрилових кишень.

Залежно від кількості друкованого матеріалу, який потрібно помістити, розрізняють кишені:

  • плоскі;
  • об'ємні.

​ Кріпляться кишені акрилові зазвичай до стендів, або будь-яких інших вертикальних площин. Різняться способом кріплення:

  • досторонній скотч (монтажна стрічка) - найбільш простий метод, бо потрібно всього лиш зняти захисну плівку і, розгладжуючи, прикріпити кишеню до поверхні;
  • магніт;
  • гвинти.

Замовити кишені акрилові у Львові недорого

Телефонуйте в компанію Лідер-М просто зараз або заповніть форму зворотного зв'язку на сайті і зараз же отримаєте можливість замовити кишені акрилові у Львові недорого. Найпопулярнішими розмірами є формат А4 і А5. Однак можемо виготовити кишені за персональними розмірами, у відповідності до розмірів друкованої поліграфічної продукції. Окрім звичайного прозорого пластику, можна обрати окантовку кишені в різних кольорах. Можна нанести логотип, фірмовий бренд.

Ваше бажання+наш професіоналізм = вражаючий результат!