Нанесення логотипу на посуді ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Нанесення зображення і логотипа на посуді у Львові

Поставка посуду для нанесення це - один з основних напрямків  компанії Лідер-М. Ми можемо запропонувати вам найширший асортимент керамічних виробів а при потребі розробити індивідуальний дихацйн горнятка. Пропонуємо дешевий друк на чашках, пивних келихах, склянках для міцних напоїв, круглі та різні по формі тарілки, керамічні пляшечки. Усі виробничі процеси проходять під контролем наших менеджерів, що дозволяє виконувати найскладніші завдання в найкоротші терміни.

Завітавши до нас в офіс за адресою м. Львів, вул. Зелена 149 б - ви зможете побачити багато взірців готових виробів з кераміки. Лідер-М пропонує найширший асортимент посуди для кафе, ресторанів під нанесення логотипу. У нас ви також зможете замовити деколь на білих кружках, деколь на кольорових чашках, деколь на тарілках та друк на будь-якому виді фарфору чи кераміки у Львові.

Ніхто не сумнівається, що горнятко з логотипом - завжди класний подарунок для клієнтів чи партнерів по бізнесу. Друк за допомогою технології деколь на горнятах дозволяє наносити зображення від одного кольору до високоякісних повноколірних зображень.Посуд з лого це сувенірна продукція тривалого використання, тому дуже добре при виборі посуду визначитись який об'єм чи параметри посуду влаштують вас.

Друк на чашках та керамічному посуді у Львові

Наші менеджеризапропонують вам п'ять основних методів нанесення:

  • шовкотрафарет
  • тамподрук 
  • деколь "гаряча"
  • холодна деколь (наклейка)
  • сублімація

Усі ці технології мають свої переваги. Вибір залежить від тиражу, кількості посуду та кольорності логотипу.

Деколи на посуді - це технологія нанесення на чашки та інші вироби, при Якій логотип або зображення друкується декольнімі фарбами на Спеціальному папері с помощью шовкографії, потім покрівається захисних лаком, далі посуд обпалюють в муфельній печі. Стоимость деколей прораховується по макету в залежності від его розміру и кількості кольорів нанесення.

Шовкотрафарет и тамподрук - це дві технології при якіх нанесення, або друк на посуді здійснюється спеціальними термічними фарбами безпосередно на віріб. Ці два методи дозволяють робити нанесення на невелікі тіражі від 50 шт.

Сублімація - це метод, який дозволить вам забрендувати горнятка від 10 шт. Ще однією перевага є можлівість терміново забрендувати ваш посуд для якоїсь конкретної події, зробити персоналізацію, будь то для виставки, презентації, святкування та ін.

Найдовговічнішіми є нанесення методом деколь.

Преваги  нанесення методом деколювання

  • надійність нанесення 
  • колірність зображення может варіюватіся від одного кольору до повноколірного зображення
  • можлівість нанести логотип або зображення, як на всю поверхню вироби, так и на окремі ее частини
  • мінімальній тираж для деколей від 30 шт, термін виготовлення - 2 тижні
  • нанесення можливо на посуд будь-якої форми.

Замовити деколь на посуду у Львові за доступною ціною або посуд з логотипом вашої компанії дуже просто - зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом і ми підберемо для вас найбільш оптімальні варіанти, запропонуємо найкращі варіанти друку.

Зробимо візуалізацію Вашого логотипу на горнятку чи бокалі. Також надамо точний прорахунок на виготовлення деколей після надання макету відповідно до вимог. Замовляйте посуд з логотипом чи будь-яким зображенням у Львові в компанії Лідер-М. 

Каталоги для постачання посуду для нанесення: