Друк сетів для меню ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Сети на папері 420х297 мм 115 гр/м2

друк на папері 4+0, крейда 115 гр/м2

детальніше
Сети для меню 420х297 мм офсет

друк 4+0, офсет 80 г

детальніше
Сети на крафт папері
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно втілили в життя понад 14 892 проектів
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Сети або плейтмати на стіл

Сети або плейтмати - це так звана рекламна підкладка на стіл, або ще так званий плейсмет (плейтсмат), який розповість невеличку історію Вашого закладу та концепцію зі створення унікальних страв та напоїв. Сет є хорошим інформаційним носієм, який доповнює внутрішньою  рекламу кафе чи ресторану. Виготовлені сети у нас завжди знаходиться перед очима у споживачів та спонукають до певної дії.

Якісний дизайн сетів, який представлений для реклами, асоціюється з гарно проведеним часом в улюбленому закладі. Ви можете замовити сет для кафе у Львові з паперу або пластику. За призначенням всети можуть бути одноразовими так і багаторазовими. Ще одна з переваг сетів є те, що можна швидко прибрати зі столу. Сет - невід'ємний елемент оформлення закладу та сервірування столу, оригінальна і практична підкладка під посуд, яка може виконувати відразу кілька функцій:

  • захищати покриття меблів кафе від пошкоджень, забруднень і високих температур, виконуючи роль скатертини;
  • виконуват функцію меню (плейт-лист);
  • підкреслювати індивідуальний стиль кафе чи ресторану і ненав'язливо сприяти запам'ятовуванню бренду;
  • додатково інформувати гостя про нові страви і цікаві пропозиції в меню, акції, історію торгової марки або закладу, подавати іншу корисну або цікаву інформацію;
  • сет для столу скрасить час очікування клієнтом рахунку або чергової страви читанням інформації, якщо він грамотно та красиво зроблений.

Сет для столу буває паперовим або пластиковим, відповідно може використовуватися один раз або бути багаторазовим, заклади швидкого харчування вкладають сет в підноси. Ще однією перевагою сетів є те, що їх можна швидко прибрати зі столу, на відміну від скатертини. Друк паперових або пластикових сетів з розробкою дизайну.