Друк воблерів ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Воблер круглий D=95 мм

Матеріал- папір 250 г/м2, двустороння ламінація 75 мкм

детальніше
Воблер круглий 120 мм

Материалы - бумага 250 г/м2, двусторонняя ламинация 75 мкм

детальніше
Воблер фігурна висічка
детальніше
Воблер прямокутний 140х140
детальніше
Воблер прямокутний 100х100
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Рекламний воблер | Виготовлення Лідер-М

Рекламний воблер - це виріб поліграфічного походження або цінник, один з видів матеріалів реклами нестандартних форм на еластичній «ніжці». Зазвичай воблери розміщають на прикасових зонах торгових точках або поруч із рекламними стендами.

Важливою перевагою воблера як рекламного продукту є  можливість вибору оригінальних дизайнерських рішень. Рекламні воблери - це різновид поліграфічної продукції, головне завдання якого - привернути увагу споживача, підкреслюючи товар із загальної маси конкурентів і з затратою мінімуму місця.

Крім особливого дизайну, рекламні воблери привертають увагу потенційого клієнта, рухаючись на неординарній прозорій «ніжці». Як показує практика рекламного бізнесу: споживачі  здебільшості закупляють товар спонтанно. Такий рекламний продукт як воблери (з логотипом компанії або діючим зображенням даного товару), можуть у рази збільшити продажі і підвищити впізнаваність бренду.

Друк рекламних воблерів виконується в різних формах-як простих геометричних, так і фігурних - за допомогою висічки.

Ніжка воблера найчастіше має стандартний розмір -10х100 мм або 10х150 мм, але може змінюватися в залежності від розміру і ваги основи воблера. «Ніжка» виготовляється з металевої пружини або зносостійкого пластика і кріпиться на двосторонній скотч. Основа воблера друкується на картоні і може покриватися вибірковим лаком, ламінуватися (що надає зображенню додаткового блиску та захищає воблер від зношування). Також можливе застосування додаткових післядрукарських процесів (фольгування, ламінування, тиснення, покриття вибірковим або глітерним лаком). Однією стороною ніжка кріпиться до воблера, а другою прикріплюється до торговельних стелажів безпосередньо в місцях продажу.

Друк воблерів виконується на пластику або картоні щільністю 250-350 гр / м2. Найчастіше воблери виготовляються розміром 100х100мм і більше, аж до формату А5.

Замовити виготовлення рекламних воблерів у Львові

Замовити виготовлення рекламних воблерів у Львові можна в компанії Лідер-М. Звертайтесь за вказаними контактами або залишайте запит для прорахунку на сайті компанії і наші клієнт-менеджери найближчим часом зв'яжуться з Вами. Не гайте часу, замовляйте стильні, сучасні, яскраві воблери. Розрекламуйте свій товар і продажі збільшаться в рази!