Друк воблерів ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Воблер круглий D=95 мм

Матеріал- папір 250 г/м2, двустороння ламінація 75 мкм

детальніше
Воблер круглий 120 мм

Материалы - бумага 250 г/м2, двусторонняя ламинация 75 мкм

детальніше
Воблер фігурна висічка
детальніше
Воблер прямокутний 140х140
детальніше
Воблер прямокутний 100х100
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Рекламний воблер

Рекламний воблер - це виріб поліграфічного походження або цінник, один з видів матеріалів реклами нестандартних форм на еластичній «ніжці». Зазвичай воблери розміщяють на прикасових зонах торгових точках або поруч із рекламними стендами.

Важливою перевагою воблера як рекламного продукту є  можливість вибору оригінальних дизайнерських рішень. Рекламні воблери - це різновид поліграфічної продукції головне завдання, якого привернути увагу споживача, підкреслюючи товар із загальної маси конкурентів і з затратою мінімум місця.

Крім особливого дизайну, рекламні воблери привертають увагу потенційого клієнта, рухаючись на неординарній прозорій «ніжці». Як показує практика рекламного бізнесу споживачі  здебільшості закупляють товар спонтанно. Такий рекламний продукт як воблери (з логотипом компанії або діючим зображенням даного товару), можуть у рази збільшити продажі і підвищити впізнаваність бренду.

Друк рекламних воблерів виконується в різних формах-як простих геометричних, так і фігурних - за допомогою висічки.

Ніжка воблера найчастіше має стандартний розмір -10х100 мм або 10х150 мм, але може змінюватися в залежності від розміру і ваги основи воблера. «Ніжка» виготовляється з металевої пружини або зносостійкого пластика і кріпиться на двосторонній скотч. Основа воблера друкується на картоні і може покриватися вибірковим лаком, ламінуватися (що надає зображенню додатковий блиск і захищає воблер від зношування), а так само можливе застосування додатковий післядрукарських процесів (фольгування, ламінування, тиснення, покриття вибірковим або гліттерним лаком). Однією стороною ніжка кріпиться до воблеру, а другий прикріплюється до торговельних стелажів безпосередньо в місцях продажу.

Друк воблерів виконується на пластику або картоні щільністю 250-350 гр / м2. Найчастіше воблери виготовляються розміром 100х100мм і більше, до формату А5.