Друк листівок ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Листівка 105х148 мм А6
детальніше
Листівка 148х210 мм А5
детальніше
Листівка 210х297 мм А4
детальніше
Листівка 297х420 мм А3
детальніше
Листовка 200×210 мм
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Друк листівок

Листівка - це вид рекламної та поліграфічної продукції,визачена для роздачі в різних публічних місцях - презентаціях,на виставках семінарах, на вулиці та місцях масового скупчення народу.Рекламні листівки - це потужний сучасний засіб рекламної боротьби.Одержавши листівку-у потенційного клієнта не повинне з"явитись бажання одразу ж викинути її в сміття - тобто інформаційно-кольорове наповнення оформлення листівки просто зобов'язані бути гармонійні та взаємодіюватись між собою.                                                                                                             

Листівки також можуть служити вкладинням в інші видання, поширюватися в конвертах послугами пошти, для роздачі в поштові скриньки, служити рекламним сповіщенням на прилавках аптек та магазинів.Дана продукція може бути інформаційною або іміджевою виконана в різних кольорах забарвлення та друкуватися на різних видах паперу одно-двох сторонньому вигляді.                                                                             

Щоб було вигідніше - листівки зазвичай друкують великим тиражем. Реклама такого формату привертає увагу споживачів своєю яскравістю або екстравагантність та якісним друком.

Замовлення листівок

В компанії Лідер-М Ви можете замовити листівку і бути впевненими в відмінній якості.  
У нас можливе замовлення на одно- і двосторонні листівки А4 з різною поверхнею, а саме- матові,глянцеві ламіновані та комбіновані   
Розмір листівки А5 - 14.4x2.1 
У листівках А6 - 10.3x14.4 см

До того ж ми пропонуємо послуги дизайнера щоб підібрати особливий дизайн виробів, який покаже клієнтам Ваш діловий стиль, неабиякий смак, а також допоможе стати незабутнім і впізнаваним.