Друкарські послуги ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Поліграфічні послуги та друкарня у Львові

Компанія Лідер-М пропонує поліграфíчні послуги у Львові! Поліграфія (від полі — багато; графо — пишу) - це  сукупність технічних засобів для множинного репродукування текстового матеріалу і графічних зображень. Поліграфічні способи характеризуються переносом фарбового шару з резервуара на сприймаючу поверхню (найчастіше папір). Ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте якісну продукцію під Ваше індивідуальне замовлення. Гнучка цінова політика та великий обсяг напрацювань дають змогу виконувати замовлення під будь-який гаманець та рівень вимог. Лідер-М пропонує широкий спектр поліграфічних послуг. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності та тиражу - від листівки чи календаря - до великомасштабних дизайнерських проектів, а друкарня дає змогу тиражувати книги, журнали, блокноти у будь-яких обсягах.

  • Власна дизайн студія.

Серед наших послуг особливе місце займає створення фірмового стилю, що дозволить зробити Ваш бренд впізнаваним та популярним. Ми підготуємо всі необхідні атрибути для Вашого бренду, починаючи із логотипу, візиток та фірмових документів, закінчуючи стилізованим веб сайтом. Зв’яжіться з нами та отримайте відповіді на будь-які Ваші запитання.

  • Досвід та професіоналізм.

Поліграфічна продукція, яку ми виготовляємо, - завжди стильна, якісна і конкурентна по ціні. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб результат не просто Вас вразив, а перевищив всі ваші сподівання.

  • Дизайнерські рішення - стильно та сучасно!

Маєте багато цікавих та креативних ідей? Лідер-М допоможе у їх втіленні!  Творчі дизайнери  знайдуть оптимальні рішення також і для Вашого бізнесу.

  • Доставка.

Готову продукцію Вам у офіс чи додому можуть швидко доставити наші кур’єри у Львові, Києві та всій Україні. Також доставляємо нашу продукцію клієнтам за межі України. Ми робимо все для того, щоб Вам було легко та комфортно співпрацювати з нами