Друкарські послуги ◁ Поліграфія у Львові ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Друк поліграфії та друкарня у Львові

Друзі, привіт! Ця сторінка присвячена одній з найпоширенішим технологіям друку, як офсетний та цифровий друки. Ці способи друку і сьгодні ведуть змагання один з одним за першісті по швидкості, якості друк, собівартості відбитка, місткості. Цифрові технології сьогодення наближаються до мінімальної вартості офсетної технології, завдяки прориву технологій. Якість відбитків цифрових машин сьогодні склало конкуренцію сучасним офсетним комплексам. Компанія Лідер-М пропонує сучасні поліграфічні послуги листового друку формату В2+ у Львові. Трохи води та теорії: поліграфія (від полі — багато; графо — пишу) - це  сукупність технологій та засобів для множинного репродукування відбитків текстового матеріалу і графічних зображень з переносом на папір. Перенос здійснюється через пластини чи фотоформи. Отже, друкарські способи характеризуються переносом фарбового шару з резервуара на сприймаючу поверхню (найчастіше папір).

Ви завжди можете бути впевнені замовивши друк в нашій друкарні, що отримаєте якісну продукцію, під Ваше індивідуальне замовлення. Гнучка цінова політика нашої друкарні та великий обсяг напрацювань дають змогу виконувати замовлення під будь-який гаманець та будь-які вимоги. Рекламна компанія Лідер-М пропонує широкий спектр поліграфічних послуг друку у Львові. До ваших послуг офсетний та цифровий спосіб друку. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності та тиражу - від роздруку листівок, друк візиток, терміновий друк флаєрів чи індивідуальний друк календарів, квартальні календарі з бігунком, папки картонні з карманом - до великомасштабних дизайнерських проектів, а друкарня у Львові дає змогу тиражувати форматні афіші, брошури, каталоги, глянцеві журнали, блокноти, блоки для записів у будь-яких обсягах.

Про друкарню офсетного друку у Львові

Ми живемо та працюємо в чудовому місті Львові. Місто Львів - це без перебільшення офіційна столиця друкарень, адже виробництв та підприємств поліграфічної галузі тут понад 300 одиниць. Тенденція до зростання кількості друкарень у Львові має ріст протягом останніх років. Це повязано тим що в нашому місті єдостатня кількість спеціалістів та вузівякіготують фахівців поліграфічного напрямку. Так от наша друкарня також здійснює офсетний друк на чотирьох фарбових офсетних машинах Heidelberg у Львові, що дає найкращу якість відбитків та краще суміщення кольорів. Друкарня запропонує вам друк такої поліграфічної продукції: плакати,афіші, постери, календарики, листівки, буклети, тощо. Також ми здійснюємо професійну додрукарську підготовку та здійснюємо післядрукарські послуги. До післядрукарських послуг нашої друкарні входять: фігурна тигельна висічка, листопідбірка, скріплення на скобу, скріплення на термобіндер, ламінація, фальцьовка, бігування листків.   Досвід співробітників та помірні ціни - все це Лідер-М. Друк офсетним способом проводиться при замовленні від 500 одиниць продукції.

Цифровий та недорогий оперативний друк у Львові

Якщо вам необхідно надрукувати від 10 аркушів формату А3+ ми застосовуємо технологію цифрового друку на професійних принтерах фірми Xerox. Комплекс цифрового друку здатен виготовляти таку продукцію як фотоальбоми, фотокниги,відкритки, запрошення,сертифікати, грамоти, брошури, меню. Різограф здатний тиражувати один форматний відбиток, що застосовується для оперативного друку рекламних оголошень. Такождо комплексу входить окремий комплекс, який дозволяє здійснювати післядрукарську обробку видрукованих заготовок. До ваших послуг скріплення на євроскобу у Львові презентерів, зшивка на пружину, набивання люверсів, матова чи глянцева ламінація. Цифровий принтер можевести роздрук  понад 100 аркушів за хвилину. Також цифрова друкарня може друкувати на різноманітних дизайнерських картонах щільністюдо 300гр/м2. Можливості сучасної цифрової типографії великі. Ми можемо зробити задрук лаком чи нанести індивідуальні захисні мітки, тощо.

Власна дизайн студія розробки реклами, що продає!

В нас працоюють штатні дизайнери, які перевірять чи дороблять ваш макет. Ми допоможемо вам створити  дизайн афіші чи розробити вітальну листівку. Серед наших дизайнерських послуг визначне місце займає створення корпоративного стилю, що допоможе зробити Вашу торгову марку чи бренд впізнаваним. Ми розробимо усі необхідні атрибути для Вашого бренду, починаючи із імені, логотипу, візиток та фірмових знаків ідентифікації, закінчуючи стилізованим веб сайтом та постами в соціальних мережах. Зателефонуйте нам та отримайте відповіді на будь-які Ваші запитання. Дизайнерські рішення у нас - це стильно та в тренді! Якщо маєте цікаві та креативні ідеї?- Лідер-М допоможе у їх втіленні!  Дизайнери, нашого агенства з реклами,  знайдуть оптимальні рішення також і для Вашого бізнесу.

Професіоналізм за оптимальну ціну друку

Поліграфічна продукція, яку ми друкуємо у Львові в типографії, - завжди стильна, якісна і конкурентна по ціні. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб результат не просто Вас вразив, а перевищив всі ваші сподівання.  Наші менеджери вислухають ваші побажаннята потреби. Індивідуальна робота дозволить досягнути очікуваного результату. Для чого б ви не замовили - ваша друкована продукція буде виглядати стильно та якісно. Якщо для вас є важливий фактор ціни друкованої продукції, ми готові запропонувати вам здешевлення поліграфічної продукції за рахунок дешевших матеріалів, іншого способу обробки, іншого паперу, кількості фарби,тощо.

Як ми доставляємо готову друковану продукцію

Ми друкуємо листову продукцію протягом трьох робочих днів. Готову продукцію ви можете забрати через менеджерів в нашому офісі у Львові за адресою: Зелена 149 Б, чи замовити кур’єра у ваш офіс. Кур’єр швидко доставить вам візитки,талони,бланки, рекламні оголошення чи афіші.  Також доставляємо друковану продукцію клієнтам на вистаки за межі України за допомогою служб доставок та приватних перевізників. Ми робимо все для того, щоб Вам було легко та комфортно співпрацювати з нами. Маємо досвід друку великої кількості продукції відповідно тендерних умов з доставкою в різні обласні та районні центри.