Виготовлення пакетів з логотипом у Львові - Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Виготовлення пакетів з логотипом у Львові

Ідеальним маркетинговим методом вважається реклама на пакетах. Зображення на пакеті є довговічним, забезпечуючи тривалий ефект реклами і впізнаваність бренду протягом тривалого періоду. Крім бр фірми можна наносити будь-які дані: текст, контакти, знаки. За допомогою поліетиленової упаковки ви зможете ефективно доносити до своїх потенційних клієнтів корисну інформацію про свій бізнес і виробленої продукції. Правильно розташована реклама на пакетах буде видима на великій відстані.

Красиві і якісні пакети з логотипом

Ми робимо якісну продукцію, яка привертає увагу своїм унікальним зовнішнім виглядом. Виготовлені нами пакети є одними з кращих рекламних носіїв. Вони дозволять заявити про себе на ринку, сприяють запам'ятовування фірмового стилю і формують позитивний імідж вашої компанії.

Така реклама коштує дешево, але розрахована на багаторазове застосування і охоплює велику аудиторію. Наша компанія здійснює виготовлення пакетів різноманітних видів і друкує дані різної фірмової символіки та логотипів у Львові. У нас ви можете купити:

  • пакети-майки
  • пакети, сумки з поліетилену
  • пакети з крафт-паперу
  • фасувальні пакети з логотипом
  • полімерні і паперові пакети

Як замовити виготовлення пакетів?

Замовлення рекламної поліетиленової продукції в порівнянні з іншими маркетинговими рішеннями коштує значно дешевше. Таку упаковку доцільно використовувати на презентаціях, спеціалізованих виставках, оформляти з її допомогою подарунки до пам'ятних дат. Вироби з переробній ручкою добре підійдуть для торгових компаній, а пакет «майка» буде актуальний для продуктових магазинів.

Більшість невеликих фірм і великих компаній вибирають продукцію ПВД. Будь-які документи, упаковані в поліетилен з зображенням, легко створюють імідж і статус компанії. Зручність подібних поліетиленових упаковок в тому, що можна зробити замовлення пакетів з логотипом в невеликому тиражі. Наша фірма виготовить будь-які види упаковок з вашим брендом кількістю від 100 шт.!

Як здійснюється виготовлення пакетів?

Полімерний матеріал направляється в екструдер, там він розплавляється і роздувається, перевтілюючись в рукав, після чого його розкочують. Потім на плівку наносять бренд або малюнок. На фінішному етапі пофарбовану плівку заварюють по шву, відрізають ручки і формують готові вироби. Ось і все: фірмова упаковка готова!

Компанія Лідер-М пропонує зробити замовлення пакетів: пакет-майка, пакет, сумки з поліетилену, виготовлені з поліетилену низького, середнього і високого тиску. Наші фахівці виготовлять на замовлення найкращі для вашого бізнесу пакети: виберуть сировину, створять макет зображення і поставлять необхідну партію продукції в погоджений термін.