Замовити дизайн етикеток ◁ Львів ▷ Лідер-М
Креативний дизайн етикетки
від 5000грнза 1 од.
детальніше
Дизайн етикетки унікальний
від 2500грнза 1 од.
детальніше
Дизайн етикетки 1
від 1500грнза 1 од.
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Дизайн етикетки

Етикетка - самостійний носій інформації і дуже дієвий рекламний інструмент. Етикетка - це потужний інструмент у боротьбі за покупця.Вона створюється спеціально для того, щоб полегшити прийняття рішення про покупку. Щодня на прилавках магазинів з'являються нові товари і губляться серед типових упаковок.
Більшість наших покупок заздалегідь не заплановані. Багато продуктів ми купуємо спонтанно. За статистикою, два покупця з трьох приймають рішення про покупку саме в місцях продажів. При цьому у виробника є близько декількох секунд, щоб справити враження, звернути увагу на свій товар, домогтися розташування покупця, переконати його.

Дизайн етикетки

Дизайн етикетки - один із основних комунікацій із споживачем. Чіткий, неординарний та сучасний дизайн етикетки - запорука успішного просування товару серед споживачів,які зорово приваблюють та стимулюють клієнтів до спонтанних покупок. 
Якщо товар хороший якісний та доступний але без етекетки-то такий товар наврядчи приверне увагу потенційного споживача.
Розробити дизайн етикетки допоможуть дизайнери Лідер-М. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом прислуховаючись до Ваших побажань та запропонуємо макети етикеток. Етикетка дає повну інформацію про товар, про його властивості та переваги. Дизайн етикетки вкрай важливий. Від того, наскільки точно етикетка відповідає смакам і уявленням споживачів, залежить доля самого товару від одиничних покупок до постійного споживання.

Для чого потрібно індивідуальні етикетки

-Привернути увагу потенційних клієнтів.
-Для переконання купівлі певного товару.
-Виділити Ваш продукт серед конкурентів
-Підвищити впізнаваність серед споживачів.