Замовити послуги дизайнера ◁ Львів ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Дизайн поліграфії на сучасному етапі

З кожним роком з'являються нові фірми і підприємства, зростає конкуренція на ринку товарів і послуг. Кожна компанія хоче виділитися, стати відомою і популярною, просунути свій товар або послугу. Тому в останні роки так зросла роль реклами, в тому числі і рекламної поліграфії. Друкована реклама є одним з найпопулярніших видів реклами завдяки низькій вартості і високої ефективності, що дозволяє донести потрібну інформацію в короткі терміни найширшої аудиторії населення.

Щоб привернути увагу потенційного клієнта, застосовуються найрізноманітніші засоби друкованої реклами: буклети, листівки, брошури, каталоги, календарі і т.д. На нього обрушується маса рекламних поліграфічних виробів, і кожне переконує в тому, що запропоновані ним товари або послуги - найкращі, найякісніші. Як не розгубитися в цьому морі інформації?

 Природно, що будь-який відвідувач виставки або презентації зверне увагу насамперед на той каталог, буклет або брошуру, який привернув його увагу своїм зовнішнім виглядом. І тільки потім, можливо, у відвідувача виникне бажання вивчити зміст брошури або каталогу. Звідси випливає, що визначальну роль при створенні будь-якої поліграфічної продукції відіграють два важливі чинники: перш за все, це оригінальний дизайн, здатний звернути на себе увагу відвідувача, і якісна поліграфія.

Саме креативний дизайн поліграфії, верстка і високу якість друку є основним способом залучення уваги відвідувача до продукції рекламної поліграфії. Професійно виконаний дизайн поліграфії відіграє провідну роль при виготовленні візиток, листівок, буклетів, каталогів, брошур, а також при розробці логотипу і інших елементів фірмового стилю. Вдало виконаний дизайн поліграфії є ​​запорукою успішної рекламної компанії.

Діяльність будь-якої компанії неможлива без друкованої продукції. Листівки та буклети, брошури і каталоги, що розповідають про компанії - все це грає найважливішу роль як у створенні іміджу компанії, так і в розвитку і зміцненні Вашого бізнесу, його впізнаваності на ринку товарів і послуг. Ось чому без послуг дизайнерів - поліграфістів при розробці дизайну рекламної продукції абсолютно неможливо обійтися, адже грамотно розроблений дизайн поліграфії здатний творити чудеса. Професійний, креативно мислячий дизайнер навіть звичайну листівку зможе зробити настільки ефектною, яскравою і цікавою, що її навряд чи захочеться викинути у відро для сміття.

 Дизайн поліграфії має дві основні функції:

  • розробка дизайну рекламної поліграфічної продукції
  • створення фірмового стилю компанії.

Надзвичайно важливим є якісний дизайн і в питаннях фірмового стилю. Адже інформаційний лист, відправлений в фірмовому конверті фірми, спочатку розглядають, і вже по його зовнішньому оформленню часто створюється враження про компанію в цілому. Дизайн поліграфії іміджевої не менш важливий, ніж дизайн рекламної поліграфічної продукції, а іноді саме він може відігравати визначальну роль у зростанні популярності компанії. Дизайн поліграфії - це і розробка логотипу або повністю фірмового стилю, і креативний дизайн поліграфії з грамотним вибором шрифтів, квітів, компонування і розташування тексту і графіки в Вашому рекламному виробі, гармонійного поєднання тексту і графіки. Дизайн поліграфії - це фотозйомка і сканування, верстка, колажі, корекція кольору, ретуш та багато іншого.

 Саме завдяки дизайну поліграфії Ваша брошура, каталог продукції або буклет зможуть виглядати так, що Вашому потенційному клієнтові захочеться взяти їх в руки і прочитати. Чи відбудеться Ваш перший контакт з клієнтом, хто зацікавився Вашим буклетом або брошурою, багато в чому залежить від вдалого, привабливого дизайну. Важливу роль відіграє і якість друку. Наприклад те, наскільки якісно виконана друк каталогів може позначитися на інтересі потенційного клієнта до продукції, бажання купити товар.

При розробці дизайну поліграфії, багато, ймовірно, задаються питанням: що важливіше - текст або картинка? Яка реклама буде ефективніше? Однозначної відповіді на це питання, ймовірно, дати неможливо: скільки людей - стільки й думок. Однак, згідно з дослідженнями психологів, більшу частину інформації (до 80%) людина сприймає через зреніе.Ізображеніе іноді може замінити велику кількість слів. Але і якісно розроблена текстова реклама може бути образна, виразна і ефективна.

Графічний дизайн

Дизайн будь-якої рекламної продукції ґрунтується на дизайні графічному. Без графіки обійтися не зможе ніякий дизайнер, адже комп'ютерна графіка - це технологія створення і обробки графічних зображень засобами обчислювальної техніки. Вивчити комп'ютерну графіку дуже непросто. Існує величезна кількість графічних програм, справжній дизайнер - професіонал повинен впевнено працювати хоча б в основних з них, якими є Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Coral Draw, 3D Max.

Дизайн поліграфії

У наш час дизайн поліграфії, тим більше дизайн рекламної поліграфії надзвичайно важливий. Дуже часто початківці дизайнери вважають, що знання графічних програм дизайну і верстки дає їм можливість розробити дизайн будь-якої поліграфічної продукції. Однак рекламна поліграфічна продукція повинна бути затребувана, сприяти розвитку бізнесу, збільшення продажів, а зовсім не припадати пилом на полицях. Тому професійний дизайн поліграфії повинен враховувати масу чинників: Вашу сферу бізнесу, специфіку рекламованого товару, аналіз стратегії конкурентів, фірмовий стиль компанії, умови і можливості друкарні. Яку б поліграфічну продукцію Ви не розробляли б-від візиток і листівок до журналів і каталогів, саме професійно виконаний дизайн поліграфії грає найважливішу роль. При необхідності, виконаємо дизайн логотипу або повністю розробимо фірмовий стиль компанії.
 

Розробка дизайну поліграфії.

При розробці дизайну поліграфії необхідно враховувати специфіку діяльності компанії. Для реклами різних товарів або послуг використовуються різні способи подачі інформації. У будь-якому випадку, першим етапом роботи над дизайном поліграфії є ​​визначення завдань, які повинна вирішувати створювана друкована продукція. Розробляючи дизайн поліграфії, важливо розуміти мету, яку повинен вирішувати певний рекламний продукт: наприклад, знаходження або залучення нових клієнтів, збільшення обсягу продажів, переконання клієнтів у перевагах Вашої компанії, підняття іміджу і статусу компанії та ін. При розробці дизайну поліграфії дуже важливо враховувати цільову аудиторію, якій адресується створюване друковане виріб. Важливо ознайомитися і з конкрірующімі компаніями і їх рекламною стратегією. У роботі над дизайном поліграфії, обов'язково потрібно враховувати фірмовий стиль компанії. Дизайн поліграфії потрібно доручати тільки дизайнерам-професіоналам, які мають солідними знаннями і досвідом, а також творчим підходом до поставлених завдань.