Замовити дизайн календаря ◁ Львів ▷ Лідер-М
Дизайн календаря настільного
від 600грнза 1 од.
детальніше
Дизайн настінного календаря
від 800грнза 1 од.
детальніше
Креативний дизайн календаря
від 1200грнза 1 од.
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Дизайн календаря

Історія календарів сягає давніх віків, вони широко використовуються і зараз. Ми дивимось у них майже щодня у особистих і ділових цілях. При цьому, якщо раніше потрібно було купувати готові календарі, зараз їх можна замовити.

Оригінальний дизайн календарів всередині компанії є частиною корпоративної етики. Більшість українців по кілька разів на день дивляться на календар, тому їх також можна використовувати для рекламування послуг чи товарів. Більш оригінальні календарі часто використовують як подарунки для своїх близьких, щоб наглядно показати своє особливе ставлення до них.

Виготовлення календарів

Для початку варто підібрати розміри і тип, а також потрібний дизайн. На сьогоднішній день популярні такі типи календарів:

  • Великий настінний, постійно видно усі дні усіх місяців.
  • Перекидний настінний, перегортається щомісяця, містить 12 або більше листків.
  • Перекидний настільний, більш компактний та розміщується на столі.
  • Кишенькові календарики, невеликі, їх можна носити у сумці.
  • Інші оригінальні варіанти.

Коли розміри та формат підібрані, варто зосередитись на вмісті. На сьогоднішній день на календарях можна друкувати картини та фото, різноманітні тексти та логотипи. Чим більший розмір листків, тим більше інформації можна розмістити.

Календарі передаються на друк тільки тоді, коли вони узгоджені із клієнтом та їх дизайн затверджений. Коли клієнт замовляє друк, потрібно зазначити, яку кількість примірників треба надрукувати. Щоб отримати більше ідей щодо дизайну календарів, можна роздивитись уже готові надруковані екземпляри та шаблони. Це дозволить зрозуміти, як будуть виглядати примірники із тими чи іншими текстами та зображеннями. Із усіма незрозумілими моментами можна розібратись за допомогою наших менеджерів. Вони можуть надати усю потрібну інформацію щодо оформлення та виготовлення календарів, а також допомогти їх замовити.

Як замовити дизайн календарів у Лідер-М

Якщо бажаєте якнайшвидше із нами зв'язатись, можна скористатись телефонним номером, вказаним на головній сторінці сайту та сторінці контактів. Також можна написати нам свій запит на електронну пошту. Наші клієнти також можуть скористатись формою на сайті, щоб замовити дизайн календарів та їх друк. Просто залиште Ваші дані, тоді менеджер зателефонує та допоможе узгодити всі важливі моменти.