Дизайн та розробка landing page - посадкова сторніка сайту від LIDER-M
дизайн landig page+копірайтинг
від 8000грнза 1 од.
детальніше
унікальний дизайн landig page
від 4000грнза 1 од.
детальніше
дизайн landig page
від 5000грнза 1 од.
детальніше

Зворотній зв`язок
*
*
*
Надіслати
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Створення landing page або що таке посадкова сторінка

Цільова сторінка або landing page - це окрема веб-сторінка бренду, де розміщена інформація про товар або послугу, з метою збільшення аудиторії і підвищення конверсії. Головне завдання цільової сторінки - продавати. Тому розробка посадкової сторінки починається з оформлення, яке спонукатиме користувачів зробити замовлення або покупку. Це визначається наявністю тригерів, які підкреслюють про вигоди товару. Розробка цільової сторінки враховує, що вся увага відвідувачів має бути на продукті. Також важливим для Лендінгу є простий і інтуїтивний дизайн. Саме тому такі сайти, ще називають односторінкові - користувачеві не треба нікуди переходити за посиланнями, щоб зробити замовлення. У вас вже є посадкова сторінка? А чи отримуєте ви від неї конверсію, яку очікували? Для вас ми можемо провести оптимізацію цільових сторінок, і ви помітите зростання конверсії вже за кілька годин!

Текст посадкової сторінки

При створенні рекламних посадочних сторінок необхідно враховувати, що вона є основним інструментів просування послуги або товару. Тому при створенні продають landing page окрема увага приділяється написанню якісних текстів. Копірайтери пишуть лаконічні і унікальні тексти, які несуть реальні і привабливі вигоди. Добре структурований і розбитий на блоки текст легко читається відвідувачами і допомагає створити цільову сторінку з максимальною конверсією

Що ви отримаєте при створенні посадочних сторінок

Створення Лендінгу (буквально - посадкова сторінка) дозволяє вам отримати майданчик для продажу з високим рівнем конверсії в короткі терміни. Досить поширеною є помилка про те, що для посадкової сторінки необхідно створювати новий домен. Насправді цільова сторінка сайту може бути як автономної, так і бути окремим елементом великого сайту. Однак найбільш популярною послугою є створення landing page без прив'язки до основного сайту. Такий підхід дозволяє зробити посадкову сторінку з максимально привабливим контентом - без відволікаючих навігаційних елементів сайту і з унікальним дизайном.

Створення landing page: ціна залежить від п"ятьох факторів:

 1. кількості посадочних сторінок, які вам необхідні;
 2. технічної складності виконання проекту;
 3. терміновості замовлення;
 4. обсягів унікальної інформації;
 5. необхідності створення графічних або анімаційних ілюстрацій.

Три причини створити посадкову сторінку в Лідер-М:

 • Простота взаємодії з командою
 • Лідер-М - це команда маркетологів і розробників, які з увагою підійдуть до ваших побажань. Ми завжди на зв'язку, щоб надати вам своєчасну підтримку.
 • Терміни розробки landing page (Львів)

Створення цільових сторінок займає 11-14 робочих днів, що істотно скорочує час до початку активних продажів вашого продукту.

Просування цільової сторінки

За допомогою сучасних маркетингових інструментів ми успішно просуваємо лендінги. Наприклад, тільки запуск реклами в facebook дозволяє залучити на цільову сторінку до 10 тисяч осіб.

Види посадкових сторінок

Перш ніж замовити створення landing page у нас, необхідно визначитися яка саме посадкова сторінка вам потрібна. Звичайно, якщо ви ще не знаєте, чого від неї очікувати, ми вам допоможемо! Ось підказка: існує три основних види лендінгів.

Рекламні landing page служать для інформування відвідувачів про товар і послуги, а також мотивування зробити замовлення. Тут робиться акцент на найбільш вигідну пропозицію і представлення товару.
Lead capture сторінки призначені для збору контактної інформації цільової аудиторії. Це дозволить скоротити ризики і створити пропозицію, яка буде цікава певним людям.

Вірусні лендінги рекламують товар або послуг часто приховано, за допомогою натяків і таємних посилів. Такі сторінки активно поширюються через соцмережі і чіпляють аудиторію інтерактивністю або розважальніст.

У чому сенс створення Лендінгу:

За допомогою правильно побудованої маркетингової стратегії, на Лендінг залучаються покупців, що зацікавлені в покупці товару або послуги. Розробка landing page під ключ дозволяє скоротити шлях від переходу за посиланням до оплати, оскільки на ній розміщена тільки необхідна інформація і заклики до дії. Конверсія від Лендінг-пейдж в кілька разів вище, ніж від звичайного сайту, де є багато відволікаючих елементів. Посадкова сторінка - послуга, яку найчастіше замовляють для просування такі особистості (наприклад: бізнес-тренери, політики або навіть стоматологи) і FMCG.

Етапи розробки Лендінгем-сайту

 1. Маркетингові дослідження
 2. Проектування сайту
 3. Створення прототипу сайту
 4. Розробка унікального дизайну
 5. Написання продаючих текстів
 6. Верстка Лендінгу
 7. Тестування
 8. Запуск і контекстний маркетинг

Особливості розробки посадкових сторінок

Відмітна риса лендінгової сторінки - це конверсія, яка в кілька разів вище в порівнянні зі звичайним сайтом. Тому в створенні landing page беруть участь кілька різних фахівців - маркетолог, копірайтер, дизайнер, верстальник і програміст. Професійна розробка сучасних сайтів дозволяє нам створювати ефективні посадкові сторінки з максимальною конверсією.