Замовити дизайн меню ◁ Львів ▷ Лідер-М
Дизайн меню 1
детальніше
Дизайн меню 2
детальніше
Дизайн меню 3
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Дизайн меню

Меню-перелік страв і напоїв пропонованих закладом.
Меню-це частина іміджу ресторану, вірний шлях до завоювання клієнтів. Кількість нових і постійних відвідувачів на пряму залежить від того, наскільки якісно і професійно створені ілюстрації, фотографії, розроблено опис страв, підібраний розмір шрифту, зроблена верстка
Професійний дизайн меню ресторану сприяє закріпленню іміджу і впізнаваності бренду вашого закладу в цілому. Легкий і привабливий, добре продуманий дизайн меню ресторану помітно поліпшить настрій і апетит Ваших відвідувачів. Відчуваючи себе затишно і добре, вони підсвідомо зв'яжуть це приємне відчуття саме з вашим закладом.Ми друкуємо найрізноманітніші меню.

Класифікація меню 

  • меню-каталог;
  • настільне меню;
  • меню-листівка;
  • меню-плакат; 
  • меню-флаєр.

Виготовлення меню

Так як меню відноситься до продукції,яка повинна бути довговічною,але при цьому часто використовується - перевертається піддається тим чи іншим забруднень - варто робити його листи захищеними. Більш презентабельний вигляд матиме меню з ламінованим листами.
Вибір матеріалу для друку меню вкрай різноманітний і включає в себе дизайнерські картони. Складно сказати, що є стандартним форматом для меню - кожен заклад прагне надрукувати унікальне меню, в тому числі за рахунок матеріалу і формату.
Якщо вам потрібні надрукувати меню для ресторану або кафе,то дизайнери Лідер-М можуть розробити індивідуальний та оригінальний дизайн меню.