Замовити дизайн презентації ◁ Львів ▷ Лідер-М
дизайн презентацій 1
від 150грнза 1 од.
детальніше
дизайн презентацій 2
від 300грнза 1 од.
детальніше
дизайн презентацій
від 500грнза 1 од.
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Назва мапи
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Дизайн презентацій

ЩО ТАКЕ ПРЕЗЕНТАЦІЯ?
Презентація (від лат. Praesento - уявлення) - це уявлення чого-небудь нещодавно створеного або що з'явилося. У сфері поліграфії терміном «презентація» позначається комплект документів і інформаційних листів, скріплених між собою або упакованих в папку.

Презентація відноситься до інформаційних матеріалів (як правило, рекламного характеру), метою якої є донести до цільової аудиторії суть нового товару, послуги або інформацію про компанії / організації / заході в цілому. У діловому світі презентація є невід'ємною частиною комунікації з існуючими та потенційними партнерами і клієнтами, саме вона може зіграти вирішальну роль в ухваленні рішення на вашу користь. Якщо презентація грамотно вибудувана, наочно оформлена і красиво скомпонована, то в якісному друкованому вигляді вона перетворюється на потужний засіб реклами. Презентації все частіше використовуються на семінарах та конференціях, урочистих подіях, корпоративних подіях. Вони дозволяють наглядно передати інформацію, показати певні тексти, зображення чи таблиці широкому загалу, допомогти легше опанувати ті чи інші знання. Зручні редактори презентацій дозволяють створювати їх легко та швидко.

Для справді оригінальних презентацій потрібні унікальні шаблони. Вони можуть наслідувати стиль певної компанії чи організації. Щоб створити справді оригінальні шаблони і дизайн презентацій, варто звернутись до професійних дизайнерів. Вони розробляють макети на основні побажань клієнтів. Унікальність та вишуканість таких розробок одразу помітна тим, хто їх бачить.

ЯКІ ДРУКУЮТЬ ПРЕЗЕНТАЦІЇ?
Презентація вибудовується з певною структурою і може містити в собі безліч видів інформації - текст, графіку, фото, таблиці, прайс-лист, контакти і т.д. Спочатку будь-яка презентація готується в електронному вигляді. Важливо знати, що якщо презентація повинна бути надрукована, зустрічаються два варіанти:

  •  У першому випадку матеріал готувався в стандартних офісних програмах - MS PowerPoint, MS Word і т.д. Щоб роздрукувати таку презентацію потрібна додаткова обробка, в деяких випадках повна переверстку. Пов'язано ці з тим, що такі формати враховують особливості друкованих та післядрукарських процесів. Основні проблеми для друку виникають через використання зображень низького дозволу, відсутність полів під обрізку і підшивку, нецензурна колірна схема тощо.
  •  У другому випадку презентація готувалася в програмах професійної верстки, як правило, дизайнером. В такому випадку презентація вимагає мінімум доробок для друку або не вимагає взагалі. Після друку презентація виглядає набагато виграшніше в порівнянні з першим варіантом.

У нас ви можете замовити друк презентації або доопрацювання вже готової презентації. А також дизайн презентації - як для розсилки презентації через Інтернет, так і для друку презентації.

Часто використовуваний формат для роздруківки презентацій - А4, хоча зустрічаються і формати А5 і А3, а також нестандартні розміри. Кріплення листів презентації здійснюється в основному методом зшивання на пружину, яка може бути зверху або по лівій частині стопки. Зазвичай презентація складається з обкладинки (картон і / або плівка), внутрішнього блоку (папір середньої щільності) і задника (картон і / або плівка). Можливо повна ламінація всіх листів презентації, якщо остання повинна прослужити тривалий термін. Презентацію можна оперативно надрукувати і зшити, невеликий тираж готується протягом години.

ЯК ЗАМОВИТИ КРАСИВУЮ і ефектно ДРУК ПРЕЗЕНТАЦІЇ?
Варто почати з макета - навіть найдорожча папір і обкладинка не врятують презентацію, яка «криво» зверстана і містить не підходять до друку зображення. Коли презентацію готує фахівець з верстки, вона однаково добре буде виглядати як в електронному, так і в роздрукованому варіанті. А красива обкладинка, якісний папір і друк в фотоякості тільки посилять загальне позитивне враження. Пишіть, телефонуйте, приходьте - і Ваша презентація з купи інформації перетвориться на потужну зброю реклами і продажів.

Макети та шаблони презентацій

Розробляти окремо кожен слайд було б довго та непрактично. Тому для оформлення корпоративних та інших презентацій використовують спеціальні шаблони. Вони дозволяють розповсюдити дизайн на всі слайди та використовувати оформлення у всіх подальших презентаціях. Такий підхід уже давно широко використовується у нас. Для кращого розуміння можна переглянути сотні уже готових шаблонів.

При розробці шаблонів дизайнери враховують вимоги клієнтів. Ось деякі елементи, що містяться у макетах та шаблонах презентацій:

  • Особливий фон. Його забарвлення може бути виконане на основі корпоративного стилю та контрастувати із вмістом.
  • Логотип компанії чи організації, що замовляє презентацію. Це дозволить зробити макети та шаблони частиною корпоративного стилю та одразу розуміти, хто створив таку презентацію.
  • Розміщення та оформлення текстових блоків. Існує безліч варіантів подачі тексту, які можна використовувати у презентаціях, а можливості сучасних редакторів цьому допомагають.
  • Тексти та зображення, що повторюються на всіх сторінках. Це можуть бути назви компанії чи організації, назва презентації, основне гасло чи рекламний заклик, а також корпоративні символи.
  • Стандарти оформлення таблиць та інших елементів інформації. Презентації часто містять таблиці та графіки, зображення та відеофайли, які теж потрібно правильно та продумано подати.

Як замовити дизайн презентації у Лідер-М

Звертайтесь до нашої компанії за допомогою електронної пошти чи дзвінка. Також є зручна форма для запитів, яка дозволить отримати дзвінок від наших представників. Менеджери приймають запити клієнтів та допомагають узгодити всі вимоги. Із ними можна вирішити усі важливі моменти та замовити дизайн презентацій.