Замовити дизайн візиток ◁ Львів ▷ Лідер-М
Дизайн креативний візитки
від 450грнза 1 од.
детальніше
Дизайн візитки двосторонньої
від 200грнза 1 од.
детальніше
Дизайн візитки 1
від 150грнза 1 од.

Кількість варіантів - 2

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Дизайн візиток

Візитки - це Ваш своєрідний представник в світі бізнесу

Хтось помилково вважає візитку простим шматочком білого або кольорового картону з написаними на ньому прізвищем і ім'ям, а також координатами людини. Але для того, щоб бути цікавим для потенційних ділових партнерів, дизайн візиток повинен бути привабливим і підкорятися певним встановленим правилам. 
І тому, перш ніж почнеться створення дизайну візиток, потрібно чітко визначитися з її призначенням, тому як розробка особистих візиток і розробка корпоративних візиток вестимуться за різними алгоритмами роботи.

 

Створення дизайну візиток

Дизайн візиток корпоративного сегмента повинен бути більш суворим. Причому чим вище становище людини в компанії - тим витонченішими і вишуканіше повинен бути дизайн візиток, а матеріал на якому надрукована візитка якомога якісніше. Розробка корпоративних візиток часто ведеться відповідно до загальної концепції фірмового стилю підприємства. 
Дизайн візиток для особистих цілей може вестися в більш вільному стилі, тут не потрібна строго певна колірна гамма, дизайн візиток в цьому випадку замовник визначає самостійно, на свій смак.
Створення дизайну візиток повинно вже на початковій стадії враховувати за якою технологією будуть проводитися ці візитні картки. Наприклад, якщо візитка буде друкуватися на звичайному візиточному картоні - можна обійтися цифровий або офсетним друком. Розробка дизайну візиток в разі використання дизайнерського картону дуже часто має на увазі, що потрібна буде шовкотрафаретний друк. У будь-якому випадку візитна картка повинна виглядати стильно. Адже головний принцип роботи візитної картки - максимум функціональності і привабливості,а її головне завдання - залишити про Вас позитивне враження в колі ділових партнерів.
Дизайнери нашої компанії Лідер-М швидко і якісно розроблять для Вас дизайн візитки будь-якої складності.