Пов'язки і напульсники з логотипом
Напульсник спортивний

Доступні кольори:  

Тираж: від 100 шт

Матеріал: 100% бавовна

Тип нанесення: вишивка

детальніше
Пов'язка флісова

Доступні кольори:  

Тираж: від 100 шт

Матеріал: 100% фліс 

Тип нанесення: вишивка

детальніше
Пов'язка акрилова

Доступні кольори:  

Тираж: від 100 шт

Матеріал: 100% акрил

Тип нанесення: вишивка

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Пов'язки і напульсники з логотипом

Пов'язки і напульсники з логотипом - незмінний атрибут для людей, що активно займаються спортом. Надівши пов'зку, Вам не мышатиме волосся пыд час тренування у спортзалі, тренажерному залі. Крім того, жінки можуть використовувати пов'язку для створення мейк-апу, для нанесення доглядових масок за шкірою обличчя. Таким чином Ваша зачіска не буде зіпсована, а волосся не забрудниться декоративною косметикою. 

Асортимент продукції в команії Лідер-М

Пропонуємо Вашій увазі наступну продукцію:

  • спортивний напульсник (бавовняний)  - натуральне волокно, безпечне для здоров'я, м'яке, з відмінною поглинаючою здатністю при високих температурах;
  • пов'язка флісова - синтетичний трикотажний матеріал з поліестеру: чудово зберігає тепло, легкий, відводить вологу, гіпоалергенний, еластичний, добре пропускає повітря;
  • пов'язка акрилова - якісне синтетичне полотно, що вирізняється гіпоалергенними властивостями, міцністю, пружністю, м'якістю, добре утриму тепло  та вбирає вологу, швидко сохне, стійке до перепаду температур. Малюнок, нанесений на акрил, не втрачає насиченості та ясравості після численного прання. 

​Здійснюємо нанесення логотипу, бренду, зображення способом машинної вишивки. 

Рекомендований тираж під замовлення - выд 100 шт.

Замовити спортивні пов'язки, напульсники з лого у Львові

Щоб замовити спортивні пов'язки, напульсники з лого у Львові, варто всього лиш звернутись в компанію Лідер-М. Зробити це можна по телефону, або навіть, не виходячи з дому, на сайті. Оберіть зручний для Вас спосіб і придбайте стильні, практичні пов'язки/ напульсники для спорту з логотипом вже зараз!