Розробка логотипу ◁ Львів ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Розробка логотипу 2 варіанти

Кількість графічних варіантів: 2

Термін виконання: 3-5 днів

Доробка логотипу: так

детальніше
Розробка логотипу 3-4 варіанти

Кількість графічних варіантів: 3

Термін виконання: 5-6 днів

Доробка логотипу: так

детальніше
Розробка логотипу бренду для реєстрації ТЗ

Кількість графічних варіантів: 2

Термін виконання: 12 днів

Доробка логотипу: так

детальніше
Розробка герба
від 5800грнза 1 од.

Кількість графічних варіантів: 2

Термін виконання: 10 днів

Доробка герба: так

детальніше
Розробка вензеля або монограми
від 5000грнза 1 од.

Кількість графічних варіантів: 2

Термін виконання: 5-6 днів

Доробка вензеля: так

детальніше

Розробка логотипу

Ми робимо логотипи, які працюють на Вас!
А саме - запам'ятовуються споживачеві, виділяються серед конкурентів і приносять дохід.
Виберіть відповідний Вам цінової пакет для розробки логотипу.

  •  Чому одні логотипи ми запам'ятовуємо, дізнаємося і знаходимо красивими, а інші навіть не чіпляють погляд?
  •  Чим відрізняється хороший логотип від поганого?
  •   І взагалі, хай йому грець, що таке «хороший логотип»?

Ми, знаємо відповідь на всі ці питання. Давайте опустимо енциклопедичні міркування на тему впізнаваності та унікальності логотипу (а якщо Вам цікаво, то відвідайте розділ «Теорія»).

Отже, «хороший логотип» - це ...

... логотип, який радує Вас! Так-так, в першу чергу логотип повинен робити щасливим саме Вас. Для досягнення цієї мети ми на самому початковому етапі робимо дві речі - задаємо правильні питання і уважно слухаємо відповіді. (Цей процес називається «Заповнити та обробити бриф.» До речі, бриф можна скачати прямо тут і зараз.) В результаті ми чітко розуміємо ваше бачення і ідею, що дозволяє створити саме такий логотип, який ви собі уявляли.
... логотип, який подобається вашим існуючим та потенційним клієнтам. Турбота компанії про власний імідж, невід'ємною і важливою частиною якого є логотип, позитивно характеризує її в очах споживачів.
... логотип, який не доставляє проблем людям з особливими потребами - технарям, рекламщикам, друкарям. Всім тим, хто коли-небудь зіткнеться з вашим логотипом на етапах макетування та виробництва рекламної і поліграфічної продукції. Наші дизайнери працюють в тісній співпраці з виробництвом і тонко вивчили всі технічні нюанси нанесення логотипу на різні матеріали.
Досить зволікати - заповніть бриф прямо зараз і ми разом створимо для вашої компанії переможний прапор, під яким ви сміливо будете борознити океани Великого Бізнесу! :)

 

Процес розробки логотипу в дизайн-студії LIDER-M проходить в три етапи:

  • Технічне завдання: Розробка логотипу починається з правильно заповненого, інформативного технічного завдання /брифа. Зокрема при заповненні технічного завдання ви вказуєте в якій стилістиці ви хочете бачити логотип, а так само яку цільову аудиторію повинен зачіпати створюваний графічний образ. Важливо, що б ви показали логотипи які вам, з тих чи інших причин, подобаються чи не подобаються - це допомагає нам думати з вами в одному напрямку.
  • Аналіз ринку і тенденцій: Розробляючи логотип ми аналізуємо ринок і розглядаємо варіанти логотипів, які використовують конкуренти. Потім ми виробляємо концепцію логотипу: знаходимо основні смисли, які повинен включати в себе ваш логотип і знаходимо графічні рішення для їх втілення. Будучи добре знають про останні тенденції в графічному дизайні ми не поспішаємо застосовувати їх при створенні логотипів - тенденції приходять і йдуть, а логотип живе довгі роки і не повинен виглядати устаревшім. Основиваясь на баченні замовника, аналізі ринку і специфіки бізнесу і компанії /продукту виробляються ключові критерії для розробки логотипу.
  • Створення логотипу: На даному етапі ми починаємо збирати ідеї на папері. Це найскладніший і водночас захоплюючий етап - в процесі можуть з'являтися десятки (а то і більше) рішень. В результаті відбирається від 2 до 9 варіантів, найбільш відповідають усім ключовим критеріям і ми представляємо їх замовнику на вибір. Після вибору фінального варіанту логотип може доопрацьовуватися відповідно до побажань клієнта - кольору, шрифти, компонування та інше.

В результаті готовий логотип передається замовнику у вигляді «робочого» файлу - формат, який дозволяє подальше застосування логотипу в різних областях поліграфії, зовнішньої реклами і т.д. Заповніть бриф і стартуйте процес розробки вашого логотипу прямо зараз!