Друк на тарілках ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Тарілка 8820100601

Тираж: від 20 шт

Розмір: d-200 мм

Матеріал: кераміка

 

детальніше
Тарілка 51KT02C0101

Тираж: від 20 шт

Розмір: d-120 мм

Матеріал: кераміка

детальніше
Тарілка 4320001

Тираж: від 20 шт

Розмір: d-200 мм

Матеріал: кераміка

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Друк зображень на тарілках

Мабуть, ви помічаєте, як багато людей колекціонують тарілки з зображеннями міст, де вони відпочивали. Тарілки з принтом розміщують зазвичай на стіні в  кабінеті, кухні або в коридорі. Також ми продаємо спеціальні підставки (дерев'яні та пластикові) для тарілок, щоби ви змогли розмістити їх на столі чи поличці. Наша компанія Лідер-М здійснює друк на кружках на замовлення у Львові.

Види тарілок для нанесення:

  • тарілки для пасти
  • тарілки для піци
  • тарілки для десертів

Тарілки також бувають: плоскі, круглі, квадратні, прямокутні, глибокі, зі заглибленням, з бортом, тощо.

Фотодрук на тарілках для подарунка

Ознайомтеся з величезним вибором фотоподарунків на будь-який смак на нашому сайті. Ви будете приємно здивовані асортиментом і нашими можливостями. Замовити друк на тарілках будь-якого діаметру з нашого каталогу, фотодрук на чашках, фото на горнятках зовсім не важко. Можна просто зателефонувати, або заповнити форму заявки на сайті компанії Лідер-М.

Професійний друк на тарілках від 10 шт., зробіть відмінний подарунок батькам, дружині, замовте друк на тарілках в нашій компанії! Поєднуємо приємне з корисним! Коли ми обдумуємо подарунки, нам хочеться, щоб наш подарунок був приємним, і приносив своєму новому власнику користь.

Тарілки для сублімації у Львові

З того часу, як люди винайшли сублімаційний друк на тарілках - фотоподарунки стали поза конкуренцією. Мало того, що вони красиві, яскраві - в них вкладена частинка Вашої душі, що ми особливо цінуємо в подарунках. А про практичну користь всіх цих предметів ніхто не буде сперечатися. Подаруйте своїй коханій дівчині фототарілку з вашою спільною фотографією.

Різноманітність діаметрів, кольорів і розмірів тарілок з фотографією робить вибір фотоподарунка величезним. Тарілка з фотографією - універсальний подарунок, її можна подарувати коханій людині і другу, і колезі, і начальнику. Чи не так?!

Фотографія на тарілці може бути потішною, романтичною, з натяком або зухвалою. Можна додати на чашку веселий текст або дотепне висловлювання. Навіть найпохмуріші особистості мимоволі посміхнуться, отримавши в подарунок чудову тарілку з дотепним побажанням. Все залежить від Вашого вибору, а так само від послання, яке Ви хочете донести цією тарілкою з фото. Вибирайте різну форму тарілок, зробіть ваш фотоподарунок індивідуальними за допомогою фотографії і побажання на тарілці.