Вивіска комбінована з об’ємними буквами

Вивіска комбінована з об’ємними буквами

Можливе нанесення
КОД:
індивідуальний прорахунок
Сформувати запит:
Прорахунок протягом однієї години
Вивіска комбінована з об’ємними буквами
Застосування обємних літер, безперечно, найефектнішийелемент зовнішньої реклами, який підкорив сучасні мегаполіси, стовідсотково охопивши потрібний сегмент аудиторії.
Особливо важливий процес розробки дизайну при оформленні вхідної групи, яка призначена для проходу великої кількості людей і тому потрібно дотримуватися особливо жорстких вимог щодо міцності встановлюваної конструкції. Оформлення вхідної групи передбачає оформлення площі біля входу рекламними вивісками з назвою, логотипом, якщо необхідно додаткової інформації і виконує функцію не тільки рекламно-естетичну, але й захисну. При розробці дизайну враховуються три основні елементи - облицювання, козирок і вивіска.
Для виробництва вивісок з об'ємними літерами використовується комбінування різних матеріалів, таких як акрил, ПВХ, композит, полікарбонат. Ці вивіски можуть бути Несвітлові і світловими. Кріпляться за допомогою алюмінієвого профілю на фасад будівлі, на козирок, на дах, усередині приміщення, у вітрину і багато інших поверхні.
Відповідно ціна безпосередньо залежить від шрифту, складності виконання, використовуваних компонентів і способу освітлення і монтажу.
 
Переваги вивісок з об'ємними літерами
  • ефективність
  • доступна вартість,
  • можливість монтажу на будь-які поверхні
  • оформлення екстер'єру та інтер'єру об'єкта
  • різноманітність форм виконання
  • поєднання з іншими елементами реклами
Коментарі