Вивіска з банера на каркасі + підсвітка

Вивіска з банера на каркасі + підсвітка

Можливе нанесення
КОД:
Ціна за запитом
індивідуальний прорахунок
Сформувати запит:
Прорахунок протягом однієї години
Вивіска з банера на каркасі + підсвітка

Банер - міцна, вологостійка, специфічна тканину для друку, яка дає можливість нанести повнокольорові зображення при дуже низьких витратах. В результаті Ви отримуєте достатньо барвисте і чітке зображення, що важливо, коли необхідно домогтися зацікавленості покупця у Вашому продукт або послугу і закріпити інформацію в його свідомості.
Банерні вивіски досить економний варіант для зовнішньої реклами, але при цьому міцний і довговічний у використанні. Великою перевагою є те, що рекламні пощади не мають обмежень у розмірах, як у висоту, так і в ширину. Банерну конструкцію можна в будь-який момент досить оперативно заміняти або переміщати з тією періодичністю, яке необхідно замовнику. Найчастіше використовують такий вид реклами на фасадах магазинів, кафе, будівельних майданчиках, офісних, торгових і розважальних центрах, виставках інформуючи про акції або спеціальні пропозиції компанії.
Для надійного кріплення конструкції на банерну тканину, кожні 15 - 20 см, набиваються люверси (металеві кільця), і потім надійно кріпиться до металевого каркаса, що забезпечує високу мобільність. Основна складність полягає в якісній натяжки банера на конструкцію, яка не може обійтися без допомоги фахівців.

 

Переваги банерної реклами:
  • необмежені розміри
  • легкість конструкції
  • низька вартість
  • відсутність з'єднань (як у випадку композиту або акрилу)
  • візуальний ефект високого рівня
  • легкість заміни
Коментарі