Замовити дизайн бланків ◁ Львів ▷ Лідер-М
Дизайн бланку
від 300грнза 1 од.

Кількість варіантів: 2

детальніше
Дизайн бланку 2
від 450грнза 1 од.

Кількість варіантів - 2

детальніше
Дизайн бланку креативний
від 650грнза 1 од.

Кількість варіантів  - 2 | Тривалість -від 1,5дня

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Дизайн бланків

Усім нам доводиться майже щоденно мати справу із бланками та іншою друкованою продукцією. Коли мова йде про корпоративні документи, то важливу роль відіграють їх дизайн та оформлення, оскільки вони є елементом корпоративного іміджу.

Оригінальні та незвичні бланки зазвичай привертають увагу та вказують на те, що організація має власний стиль. Тому все частіше попитом користуються послуги із дизайну бланків. Наша компанія допомагає створити оригінальний стиль документів, погодити його разом із нашими клієнтами, а також надрукувати потрібну кількість примірників.

Розробка бланків

Для початку клієнти описують своє бачення дизайну та основні вимоги. При цьому варто вказати, якого розміру будуть листки та що на них повинно бути нанесено. Дизайн може бути різним, від простих написів до незвичних орнаментів. Коли стиль розроблено, він затверджується разом із клієнтами. Коли він остаточно готовий до друку, клієнтам варто лише вказати на коли їм потрібні бланки і вони будуть виготовлені нашою компанією.

Фірмові бланки зазвичай містять назву компанії, її логотип та символіку. Бланки до певних подій також містять їх логотипи та відповідне оформлення. При розробці бланків наші дизайнери враховують власний досвід та побажання клієнтів. Вони знають, як зробити документи оригінальними та набагато збільшити цим впізнаваність та популярність тієї чи іншої компанії.

Щоб зрозуміти, яким може бути дизайн та як проводиться розробка бланків, варто подивитись уже готові примірники. Усі деталі щодо розміру, кількості аркушів та їх оформлення можна задати нашим менеджерам, замовивши дзвінок. Також можна зв'язатись через Viber, написати на пошту або подзвонити за телефоном нашої компанії, вказаному на сторінці контактів.

Як замовити дизайн фірмових бланків у Лідер-М

Для початку варто визначитись, які бланки потрібні, яким буде їх розмір і які елементи потрібно наносити. Це допоможе швидко та просто почати розробку дизайну та отримати потрібні результати. Коли уже відомо, що потрібно отримати, варто заповнити нашу форму на сайті та чекати дзвінка від наших представників. Для тих, хто бажає одразу звернутись до нас та надіслати свої вимоги та побажання, діють Viber, електронна пошта та телефон.