Замовити дизайн диплому, сертифікату ◁ Львів ▷ Лідер-М
Креативний дизайн
від 450грнза 1 од.
детальніше
Дизайн дипломів корпоративних
від 250грнза 1 од.
детальніше
Дизайн дипломів /сертифікатів
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Дизайн дипломів та сертифікатів

Дипломи і сертифікати доволі часто дарують на різних конкурсах та змаганнях, та просто щоб відзначити певні досягнення чи здобутки. Ще зі школи нам дарують яскраві грамоти, що мотивує вчитись ще краще та розвиватись всесторонньо. Щоб бланки грамот та дипломів були справді оригінальними, варто замовити розробку їх стилю від професійних дизайнерів.

Наша компанія спеціалізується на дизайні друкованої продукції, у тому числі дипломів та сертифікатів. Це дозволяє нашим клієнтам створювати оригінальні грамоти та інші документи до урочистих подій, із корпоративною та іншою символікою. Готовий дизайн можна використовувати для оформлення потрібної кількості дипломів і для їх друку перед проведенням подій.

Розробка дизайну дипломів

Диплом свідчить про проходження певного курсу навчання, досягнення певних результатів, часто визначних. Вони мають цінність під час нагородження та впродовж десятків років потому. Це означає, що організаторам різних курсів та подій варто приділити особливу увагу дизайну таких дипломів та їх правильному оформленню, зробити такі документи особливими.

При зверненні до нашої компанії варто вказати потрібний формат дипломів, їх розміри, бажане оформлення, що потрібно включити у дизайн, а також до яких подій вони призначені та що символізують. На основі цієї інформації наші дизайнери створять унікальний стиль, що підходить для дипломів, грамот і сертифікатів, а також інших важливих документів.

Як замовити дизайн диплому чи сертифікату у Лідер-М

Для цього потрібно звернутись до наших менеджерів. На сторінках сайту можна знайти форму, заповнивши яку, можна надіслати запит. Тоді представники компанії зв'яжуться із Вами та обговорять всі деталі. Також можна подзвонити до наших представників. При бажанні можете скористатись Email та Viber, усі дані є на сторінці контактів.

Під час обговорення наші менеджери консультують клієнтів та надають усесторонню допомогу. Перед тим, як замовляти дизайн грамот та сертифікатів, варто визначитись із їх оформленням та розмірами. Це допоможе дизайнерам швидко розробити потрібні варіанти дизайну та затвердити їх разом із клієнтами.