Цінники та підставки з акрилу виготовлення Львів - Лідер-М
L-образный ценник под формат 40 x 28мм
детальніше
L-образный ценник под формат 61 x 39мм
детальніше
Ценник под формат 50 x 30мм
детальніше
Ценник 40 x 57 x 0.75 мм.
детальніше
Ценник под формат 100 x 59мм
детальніше
Ценник на скотче 100 x 71 x 0.8 мм
детальніше
Ценник на магнитном виниле под формат 100 x 67мм
детальніше
Ценник на иголке под формат 66 x 40мм
детальніше
цінникотримач на великій прищіпці 0 см

Доступні кольори

 

детальніше
цінникотримач на великій прищіпці 5 см
детальніше
цінникотримач на великій прищіпці 10 см
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Тримачі цінників

Перше, на що Ви акцентуєте свою увагу, підійшовши до товару в магазині, - це вартість продукції. Саме тому тримачі цінників пластикові - неодмінний атрибут кожного магазину, гіпермаркету, супермаркету, мінімаркету, універсаму, гастроному... Служать вони для оформлення місць продажу. 

Цінникотримач купити у Львові дешево

Компанія Лідер-М пропонує Вам замовити цінникотримачі у Львові за доступними цінами. У нас широкий асортимент цінникотримачів для будь-якого торговельного обладнання. Можемо виготовити тримачі цінників настільні, поличкові, стелажні. Горизонтальні, вертикальні, двосторонні, профільні. Обрати можна який завгодно розмір і колір, який відповідатиме дизайну Вашого магазину. Залежно від комерційного устаткування, кишені під цінник розрізняються способами кріплення: голка з нержавіючого дроту, пластикова голка, на магнітному вінілі, на скотчі, з затискачем, на шарнірах, на кліпсі, з ДЕЛІ-системою. Цінникотримач-равлик на ковбасу, на круглій підставці.

Найчастіше замовляють стандартні прозорі акрилові тримачі для цінників. Однак на замовлення виготовляємо кишені будь-якого кольору, форми. На самому пластику можна надрукувати логотип магазину, торгової марки, чи торговельної мережі. Якщо не маєте готового логотипу - розробимо дизайн макета бренду. 

Цінникотримач захищає паперовий роздрукований цінник від всіляких забруднень, рідини та механічних ушкоджень.

Телефонуйте в компанію Лідер-М і отримаєте чудову можливість - купити цінникотримач - практичний елемент для цінника, рекламного носія інформації, документу, що, залежно від товару, вміщує назву товару, сорт, ціну (за 1 кг або 100 г) і т. д. Забезпечує облаштування торговельної точки згідно з вимогами Закону України "Про захист прав споживачів".