Замовити розробку дизайну на транспорті ◁ Львів ▷ Лідер-М
Креативний дизайн транспорту
від 1200грнза 1 од.
детальніше
дизайн реклами на транспорті
від 600грнза 1 од.
детальніше
дизайн реклами на транспорті 1
від 300грнза 1 од.
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Дизайн реклами на транспорті

На сьогоднішній день рекламу можна зустріти майже усюди, і громадський транспорт не є винятком. Більшість українців щодня бачать рекламну інформацію на тролейбусах, трамваях та маршрутках. Нерідко її розміщують на корпоративному транспорті та у салонах маршрутних таксі. При цьому клієнти можуть підбирати маршрути, де розміщувати рекламу. Це зручно та вигідно для усіх сторін.

Варто відзначити, що така реклама менш подразнює споживачів, дозволяє отримувати набагато більшу кількість глядачів, ніж звичайні банери, а також дає широкі можливості для оригінальних рішень. Це лише деякі переваги реклами на транспорті, які варто врахувати замовникам. При цьому потрібно правильно підібрати маршрути, на яких буде розміщено рекламу.

Виготовлення та поклейка реклами на автобуси, трамваї, маршрутки

Перед виготовленням потрібно створити макети, які потім буде надруковано та нанесено на транспортні засоби. Це можуть бути як прості невеликі рекламні блоки, так і більш складні, що частково покривають вікна транспортних засобів. Якщо обирати довші маршрути громадського транспорту, можна отримати набагато більше покриття. Якщо рекламується певний магазин чи заклад, варто підбирати ті маршрути, які пролягають недалеко від нього. На сьогоднішній день існує кілька різновидів транспорту, де можна розміщувати рекламу. Серед них такі:

  • На тролейбусах та трамваях – дозволяють покривати широку мережу, але такі транспортні засоби є не у всіх населених пунктах.
  • На маршрутках та автобусах – оскільки у них більше маршрутів, то і покриття буде ширшим.
  • На корпоративному транспорті.
  • На приватному транспорті.
  • Усередині салону громадського транспорту.

Як замовити розміщення реклами на транспорт у Лідер-М

Наша компанія надає такі послуги для тих, кому потрібна реклама на маршрутках, тролейбусах та інших транспортних засобах. Щоб замовити послугу, просто надішліть запит із контактними даними на нашому сайті. Менеджери допоможуть усім бажаючим сформувати запит та отримати послуги реклами на транспорті.