Замовити розробку дизайну CD дисків ◁ Львів ▷ Лідер-М
Дизайн упаковки+диску
від 1200грнза 1 од.
детальніше
Дизайн упаковки
від 800грнза 1 од.
детальніше
Дизайн CD-диску
від 380грнза 1 од.
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Дизайн СД-дисків

Дизайн на CD дисках - сучасний спосіб маркування інформації. Ще кілька десятків років тому, ми всі назви і текстову інформацію писали ручкою, десять років тому вже підписували самі диски із записаною на ньому інформацією. Із розвитком сучасних технологій можна розробити той чи інший дизайн на дисках кожна людина могла зрозуміти,яка інформація зберігається на виробі.
Також ще одним з видів поліграфічних послуг є обкладинки для упаковок CD або DVD.
Розвивається світ і розвивається і друк на CD та DVD

Сучасні технології

Сучасний світ - світ комп'ютерних технолог. Ми себе вже не мислимо без комп'ютерів, принтерів, сканерів і звичайно, без комп'ютерних дисків - носіїв інформації. Диски призначені для зберігання будь-якої інформації: програми, музика, фільми, фотографії і так далі. На дисках багато зберігають копії важливих документів, щоб при непередбаченої поломки комп'ютера, частина важливої ​​інформації не було втрачено. З розвитком комп'ютерних технологій, поступово вдосконалювалися поліграфічні послуги, які зараз готові запропонувати те, про що ніхто не думав ще двадцять років тому, зараз в поліграфічні послуги входить друк на дисках і друк CD і DVD обкладинок.

Навіщо потрібний дизайн CD дисків
-урочистих подій;
-весілля;
-семінари та курси для іміджу компанії;
-особистих потреб.

В компанії Лідер-М у Львові Ви можете замовити дизайн CD і DVD дисків за приємними цінами.Просто подзовоніть прямо зараз та ми радо допоможемо Вам у розробці дизайну.